TY (2018) (seriál)

Za mě naprosto dokonalej seriál. Top strop. Joe je naprosto skvělej psychouš, kterej si získá srdce každého diváka, takže mu vlastně odpoustíš i to, že je tak trošku zlobivej kluk :D  Milion šokujících scén, super herecký výkony (je třeba vypíchnout především Badgleyův - protože to je prostě pecka) , dobré obsazení, tleskám a jsem nadšená. Moc se těším na sérii 5. Zatím všechny 4 byly boží !!!

Sex/Život (2021) (seriál)

Tak tohle je žánr asi spíše pro ženy. Ideálně pro vdané ženy, které mají děti, nudí se a přesně takové dobrodružství, jako zažívá Billie, by samy rády prožily. Je to vzrůšo, je to zábavné, jsou tam hezký lidi a pořád se tam něco děje. Mě to bavilo a to moc! 4/5 a klidně bych si dala ještě jednu sérii :D

Pět nocí u Freddyho (2023)

Naprosto nevyužitý potenciál... označit to za horor je hodně odvážný. Za mě pohádka o robotických zvířátkách :D příběh jako takový není úplně špatný, ale některé věci byly nedotažené a bylo tam spousta nevyužitých baf momentů, který by tomu dodaly trošku drive...

Eden vás vítá (2022) (seriál)

Půjdu úplně proti proudu, ale mě to bavilo. Těšila jsem se na každý díl...logika tam občas chyběla, přiznávám, ale mělo to drive a plno zvratů. Konec dost otevřený...chystá se ještě další série? Jestli ne, tak tomu nerozumím :D  ale určitě nelituju času u toho stráveného, bavila jsem se.

Dnes v noci spíš se mnou (2023)

Tak tenhle film je o ničem, nuda nuda nuda....nejlepší na něm je záběr na přírodní krásy Islandu a celkem uvěřitelné milostné scénky :D takže dvě hvězdy tak akorát....

Posedlost, láska a závist (2023) (seriál)

Nepřijde mi to vůbec tak špatné, jak se tu občas píše. Zajímavý příběh, pár šokujících momentů a celkem přesvědčivé herecké výkony. Za mě je to rozhodně lepší průměr a bavilo mě to.

Spravedlnost (2017) (seriál)

Nebylo to úplně špatné, ale poslední epizoda mě zklamala. Abych pravdu řekla, vlastně ani přesně nechápu, jak to dopadlo 😃 jinak atmosféra série se mi líbila, nápad také, Maximova to hraje tak geniálně, až mi lezla na nervy, Ondra Vetchý je klasika, mám ho ráda a hraje úžasně. Celkově 3 lepší hvězdy... hlavně za ten za mě nedotažený konec

Pět let (2022) (seriál)

Mně se to líbilo, délka jednotlivých dílů se postarala o jistý drive, líbilo se mi postupné rozkrývání příběhu, jak to bylo, stejně jako nastínění různých úhlů pohledu.... Herecké výkony famózní, uvěřitelné, téma seriálu zajímavé, neokoukané. Za mě 5*

Guru (2022) (seriál)

Zajímavý náhled do kauzy guru Járy....asi měl ukázat jeho oběti v jiném světle, ale stejně se nemůžu ubránit dojmu, že musely mít v hlavě vzduchoprázdno :D ale rozhodně to byl schopný manipulátor a magor, o tom žádná. Asi si dokážu představit jiné obsazení hlavního hrdiny, viděla bych na jeho místě trošku jiný typ a méně známou tvář. Líbila se mi Kristýna Podzimková, jak jsem ji kdysi nemusela, začíná se mi herecky moc líbit. Za mě lehce nadprůměrný počin

Iveta (2022) (seriál)

Trilogie se mi líbila, ačkoliv je pravdou, že se spíše zabývá osudem Petra než Ivetky. Čekala jsem hlubší náhled do jejího života a duše :) bylo mi ji vlastně hrozně líto, asi to byla hodná a naivní holka z Moravy, kterou ten showbyznys prostě semlel. Ale asi jiná možnost její životní cesty nebyla, když po tom tak toužila.... herecké výkony byly super, líbila se mi Fialová i třeba Hanuš a Chmela:) ale je škoda, že to nebylo více do hloubky ve všech směrech. Ale na českou tvorbu to je za mě pořád lepší průměr