Escobar (2017)

Tenhle film mě bavil, líbily se mi postavy, bavil mě příběh a líbilo se mi i obsazení. Neviděla jsem ovšem Narcos, tak možná proto to nadšení :D

Ztracené dívky (2020)

Nic moc....spíš nic, než moc.  Je to takový unylý, asi jsem se trošku nudila a rozčilovala mě ta matka, co se z ní najednou stala matka roku bojující za dceru..... pozdě. No, prostě je to takový táhlý bez většího napětí, které by udrželo diváka v pozoru. Nejzajímavější mi přišlo to prostředí :)

Ztraceni (2004) (seriál)

Strašně chytlavej seroš. Jelikož jsem se k němu dostala až v roce 2021, mohla jsem ho sjíždět ve velkých dávkách naráz a zhltla jsem ho jako malinu. Zamilovala jsem si ostrov, svérázného Locka a hlavně okouzlujícího a šarmantního Jamese :D konec byl trošinku zvláštní, asi bych čekala trošičku logičtější zakončení tohoto velkolepého díla, ale i tak, nemohu se ubránit dát pět hvězd a směle přiznat, že to miluju!

Devadesátky - Poprava bodyguarda (2022) (epizoda)

Tak tenhle seriál se mi trefil do chuti úplně přesně. Miluju případy z devadesátých let, Sokola i Fingera. Oba skvěle padli do svých rolí. Geniální Jonák v podání Michala Novotného :D seriál věrně zachycuje atmosféru tehdejší doby, napětí mezi policajty a podsvětím....i tenkou hranicí mezi těmito světy. Fakt jsem nadšená! I z dobových vybavení kanceláří, bytů, oblečení, aut. Vše se povedlo.

Neviditelný (2020)

Tak u tohoto snímku jsem se malém po....... 😀 Byla jsem sama doma a musím říct, že tenhle typ filmu na mě fakt působí takovým mrazícím dojmem....bylo to plný napětí, parádních lekaček a zvratů. Za mě pecka! 90 % za malinko konec přitaženy za vlasy

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Ale jo, mě to fakt bavilo, mám ráda tenhle žánr - teenage vyvražďovačka, člověk se u toho párkrát lekne, cukne sebou, ale večer může v klidu spát :D takže za mě to naprosto naplnilo má očekávání.

Cargo (2017)

Začátek je dobrý, má spád, některé pasáže jsou takové méně záživné, nicméně námět super a Martin Freeman hraje moc dobře, pozvedá celý film na vyšší level, takže určitě lepší průměr.

Zrodila se hvězda (2018)

Jo, mně se to prostě fakt líbilo. Dobrá muzika a chytlavý příběh rodící se hvězdy, která nakonec zastíní i toho svýho ješitu....což, jak se dalo předpokládat, těžce ponese. Dokonce jsem i uronila slzu, což se dá připsat jinému stavu, ale i tak to bylo dojemný. Film vyvolává emoce, baví a líbí se, takže je to dobrý film. 95%

Úniková hra (2019)

Hutná atmosféra, divák napnutý jak špagat. Celý film trne a zaraženy do sedačky očima sune skupinku dál a modlí se v co nejmenší ztráty. Hrdinové super grupa, nikdo není vysloveně na zabití, takže jim člověk fandí. Hra je fakt pěkně promyšlená, hezky to zapadá a hlavně to diváka baví. Možná bych maličko pozměnila úplný závěr filmu, nicméně solidní 4* a super zážitek! Rozhodně kousek, který stojí za vidění.

Sinister 2 (2015)

Jasně, jednička byla udernejsi, nova a šokující, ale dvojka mi nepřišla vůbec tak hrozná, jak někteří píší. Atmosféra opět ponura a temná, měla jsem i husí kůži, párkrát jsem se lekla, ale hlavně na mě z filmu opět dychla ta Sinister atmosféra :-) za mě slabší 4*