Heroin (1970)

Bezva biják! Kéž by pojídači obojživelníků uměli takové věci točit ještě dnes.

Hezké vesnice hezky hoří (1996)

Po shlédnutí cca 40 min děsivá nesourodá sračka bez děje. Hodně se tu, jako ve správném jugošském filmu, pičkuje, ale to asi stačí jen pro tupější část populace, sledovače Babovřesk a Růžovky! Dnes večer si tedy 8x vyhonim a s lahví té nejsilnější pálenky zasednu se zaťatými zuby k televizi a slibuju, že se pokusim to dokoukat! Fuj! Film je jednoznačným důkazem toho, že Jugoslávci nepatří do Evropy! Ke všemu je to přikrášlené faktem, že zrzavá americká novinářka byla ušetřena pěkného srbského gagngbangu do všech tělních otvorů přirozených i nově vytvořených!

Hlad (2008)

Těšil jsem se na vydělávání irského kruponu po anglicku, tedy s mátovou omáčkou a prd. Ňákej nudnej nasranaej napůl Ir (dyk ani nebyl zrzavej) se rozhod, že se to odporný anglický žrádlo nedá žrát, že je ještě ohavnější než to irský a že už ho teda nechce. Dlouho čuměl do různých koutů, až jsem se podezříval, že jsem si pustil nějaký sovětský šlágr z přelomu 70. a 80. let apak skapal.

Hlasy nevinnosti (2004)

Film se táhne jako smrad kozlích varlat uzbeckou vsí. Tu a tam nám Jorge a Juan ukážou kousíček předkožky, jako že by to mohlo být i zajímavé, když už si za téma vybrali tolik oblíbené "Ultimátní zmrdství", ale pak zas erekce opadne.

Hluboko (2012)

Velmi silné téma. Velmi ujeblé zpracování.

Hon (2012)

Čistě brutální, tísnivé, dokonalá hrůza..

Honem! Honem! (2000)

Celkem stravitelné vzájemné očichávání konečníků mezi většinou a menšinou.

Hon na pačlověky (2016)

Byl by to obstojný biják, nebýt ústředního kreténa, kterého soudný divák má od prvního shlédnutí na plátně chuť umlátit dědečkovou protézou a to obzváště zavrženíhodným způspbem.