Mozaika lží (2022) (seriál)

Vynikající seriál s ještě lepší Toni Collette! Ty místní dementy, co si hrají na erudované znalce filmové tvorby rozumný člověk musí absolutně ignorovat.

Roseanne (1988) (seriál)

Kteří dementi to tady podhodnocují?! Jeden z nejlepších seriálů devadesátek. Seriálů před Netflixem. Seriálů mého dětství. Tak skvělý humor se dnes už nedělá. Toto a Kutil Tim tehdy nemělo chybu. Ukažte mi současný komediální seriál, žádný ani není.

Neloučení (2022)

Nesnáším romantiku, ale jak jde o cestování, je to romantika sama o sobě a lásce se pak snadněji podléhá. Konečně nová destinace, stačilo už  Benátek a Paříže. Hlavní herečka krásně zpívala, pokud to byl její hlas a trn útulný hotýlek a příroda... No jen za to dávám tyhle body. Zajímalo by mě, zda jde o skutečný hotel? Ví někdo a jede se mnou??? 🤩🤩🤩

Veganka na útěku (2022) (seriál)

Tohle není o naivitě nebo debilitě žen, ale o dokonalosti manipulátora. Aby se misky vah srovnaly, měl by Netflix něco natočit i o podvedených mužích, ať ženské nevypadají jako naprosté blbky. Jak říkám já - chlap tě může svým šarmem o_ebat, zmanipulovat, podvést, naslibovat. Může tě sexuálně zneužít podvodem hry na city a věcnou lásku, ale nikdy ne natolik, aby si mu poslala byť jen jedinou korunu. A toho se držím. Ač jsem potkala sebevětší zm_dy, z účtu jsem nepředvedla ani halíř a nyní jsem v takové situaci, že druhému pohlaví nevěřím ani povolání.

Neuvěřitelné příběhy - Panenka (1986) (epizoda)

Vrahoun z Dextera a vůbec velice obsazovaný herec v příjemném příběhu, kterak lze lásku najít v každém věku. A takto vznikly umělé panny pro pány.

Neuvěřitelné příběhy - V zrcadle (1986) (epizoda)

Opět se mi potvrdilo, že nerozumím mainstreamové libosti většiny místních uživatelů. Hodnotíte akorát tak podle jména proklamovaného režiséra. To, jestli jeho počin stojí za to už neřešíte. Příběh stěží na 3 hvězdy.

Neuvěřitelné příběhy - Bu bu bu! (1986) (epizoda)

Takovej Beetlejuice i s tím laciným vybavením domácnosti  :-D Ti dva nastěhovaní nemají chybu :-D a nezapomeňme na Mr. Duncana z Home Alone!