Clark: Hvězdný zločinec (2022) (seriál)

A já, že teda mrknu na jeden díl, jak si vede Bill, protože tuhle kauzu nemusím... No čumím na to celý den a jsem totálně odvařená ze Skarsgårda. Tenhle klan má fakt talent. Každý z rodiny se hodí na jiný typ hereckých postav. Naprostá švédská bomba od samého začátku, ale co jsem pochybovala - severská tvorba je vždy excelentní.

365 dní: Ten den (2022) odpad!

To byla parodie na jaký film, prosím? V životě jsem neviděla nic více dehonestujícího filmový žánr pro ženské, než dnes. Opět se mi potvrdilo, že tyhle filmy nejsou pro mne. Otřesné herecké výkony. Přehánění naprosto ve všem - zejména v těch jeba_kách, erotickém podtónu v každé scéně a agresi chlapů. Vše velice afektované. Asi by mě brzy jeblo, kdybych měla každou minutu v životě zakládat jen na sexu. Už jsem na to asi stará, víc mě prostě baví porno a dovolte mi se zasmát, jestli  ten hlavní herec má jen 31 let. 45 nejmíň. A ona také 29? Vypadá jak Partyšová ve svých současných letech. Dnes děcka fakt vypadají staře.

The East (2013)

Vynikající fillm!

Jimmy Savile: Britský horor (2022) (seriál)

Úžasný příběh, nechápu, že mne minul a že se o něm moc nemluví. Dokonalý manipulátor, prolínající pravdu v humoru. Obdivuhodné. Takových vychytralých dementů máme celý showbyznys. A udat by je bylo rovněž marné. Nicméně Savile není Depp, takže bych si od takovýho národního dědka v šusťákovce nikdy nenechala lízat ruku ani ksicht. Jsem fascinovaná, že suché Angličanky tím ještě byly poctěné. To pak i to znásilnění muselo být pro ty oběti ve věku 5-75 let, čest.

Poslední souboj (2021)

Totální propadák! Damon ani Affleck se absolutně nehodí do historických filmů! Horší obsazení jsem snad neviděla! Strčit nejpropálenější ksichty romanťáren z devadesátek do vážnosti historických bojů o území či čest ženy. Zkazilo to veškerý prožitek z filmu. Affleck byl vyloženě směšný a jeho postava naprosto zbytečná, ale tak, dejme mu vydělat, má toho málo, bude lákadlem pro puberťačky v přechodu. Mohli mu tam rovnou do hlavní role hodit Lopezku, protože v absolutní kontrapozici - pro změnu - kdo byla ta znásilněná? Nemastná a neslaná a nehezká k tomu stejně jako celý život nechutný Damon. Adam Driver byl jediný, kdo tento film pozvedl. Děj je to zajímavý, ale amerických ksichtů už mám po krk! Ale tak, jak zde vidno - chlapům se znásilňování líbí, takže to hodnotíte kvalitně. Ale ten, co zde napsal, že je to typ filmu, co se líbí mužům i ženám, tak ten nemá o ženském uvažování absolutní potuchy. Co oceňuji, jsou jednotlivé verze příběhu. Každý vnímá sled událostí jinak. A tak si i "ne" chlapi běžně vykládají jako "ano". Každopádně znám desítky jiných historických filmů, které by zasloužily vyšší hodnocení než tento. Je zjevné, že lidi hodnotí vždy na základě režiséra a ne kvality samotného filmu.

Seveřan (2022)

Transcendentní tanec odplaty dvou švédsko-dánských, pozemských bohů. Ta zloba! Ta nenávist! Ten čas, co krmí pomstu! - není nic víc vzrušujícího. A ta těla! Alexander vyměnil svého trenéra Magnuse evidentně za jinou bestii. Z toho množství hněvu, krve a zadostiučinění odcházím nadržená do Valhally a okamžitě mu chci dát dvacet švédských princů! Tohle jsou filmy, po kterých lační má přirozenost. Tohle zvíře chci!

Adrienna Pálová (2010)

Jedno z nejhorších povolání světa. Hrozná utopie. Film ale mohl mít aspoň děj. Na to, že miluju maďarské filmy, toto bylo utrpení absolutně o ničem. Co se jako stalo s tou Adriennou? Jaká tedy byla? K čemu se došlo? - k tomu, že by holka měla zhubnout a změnit zaměstnání.

Zahradnictví: Nápadník (2017)

Na to, jak nenávidím české filmy, tohle se ve všech směrech povedlo. Hlavně to období, kostýmy, rekvizity, to by Pražákům šlo.

Vesnice (2004)

Vynikající hra s lidskou myslí! Plejáda slavných ještě než byli slavnými. Víc takových iluzí!

Pach krve (2021)

Vynikající horor!