Sexy mamky (2017) (pořad)

Topka, jsem se v životě u reality show tak nebavila!!! Ovšem váhu měla pouze první řada díky Marii a její sexy yummy mamce Margaritě Versáči 😆

Princezna D. (2021)

Kdyby to natáčel Lars von Trier, tak tu unylost, utahanost, utopii, nekonečnost a depresi hlavní postavy pochopím, ovšem tohle naprosto zkazilo jakýkoli životopisný záměr. To transcendentno zde, mystické panické ataky, nebyly v královském filmovém tématu absolutně očekávané. Naprosto zbytečné dialogy o ničem. Boj Diany sama se sebou. Vše si to dělala sama. Lítala po krajině jako víla, vše musela dělat speciálně, sama za sebe, neakceptovala staleté královské tradice, vlastně ani kognitivně nepobrala, v jaké roli se nachází. Naprosto se do této rodiny nehodila. Byla jen rodička královských potomků. Tak jako každá přivdaná žena v královské rodině. Z ní by ani královna být nemohla. V realitě byla nepříjemná, unuděná, utrápená a Stewart je taková taky, takže ji dobře obsadili. Postavu Diany vůbec nemusím. Tak se trápila klasickým jednáním každého muže, kor královského rodu, a sice nevěrou, namísto aby byla vděčná, že se nemusí starat o svůj zadek a přijala své místo s pokorou, tak dělala raději scény, upozorňovala na sebe, až se začla ku_vit také a v osudu na to dojela. S celou svou neúctou k rodině, se svou slabostí, citovou nerovnováhou a vynášením rodinné špíny na veřejnosti se nedivím, že ji královna tak nenáviděla. Nebyla hodna této rodiny.

A jak to bylo dál... - A pak zničehonic (2021) (epizoda) odpad!

Sex bez Samanthy? Bez Pana Božského? Úpadkové. Vůbec, proč přestali natáčet v průběhu let? Měly jsme stárnout s hrdinkama a ne, že nám najednou po letech předhodí staré ježibaby. Mělo to jako důstojné skončit, anebo z toho měli udělat nekonečný seriál napříč léty, tohle je skandál.

Paranormal Activity: Next of Kin (2021)

Pořád mají tyhle "dokumentární" horory s kamerou své kouzlo, byť je tento dost utahaný, naprosto to vyrovnal konec. K zechcání!!! Pořád se u toho bojím víc, než u graficky sebelepšího celovečerního Wana aspol., protože to ve mne evokuje tu možnost reality, a to je spolu se zvuky nebo obrazovými halucinacemi a prací naší fantazie pro vzbuzení strachu nejvíc.

V nemilosti (2021)

Vypadá dobře na svůj věk, ale lepší bylo drama "Modřiny" s Halle Berry, které jsem sledovala chvíli před tímto. Nicméně obojí stačí vidět jednou.

Yellowstone - Phantom Pain (2021) (epizoda)

Ta láska Beth a Ripa, to je jak odleželá dvanáctiletá whisky, otřískaná, vybroušená po cestě v dubovém sudu. Jsou oba tak ranění, tak bolestiví a povstalí Fénixové z popela.

Přátelé (1994) (seriál)

Na svou dobu ano, ale dnes to má konkurenci s každým novým seriálem. Na přední příčce nej seriálů rozhodně nee!