Teorie velkého třesku (2007) (seriál) odpad!

Jak může toto být na druhé pozici nej seriálů :-D To svědčí o debilitě národa, opravdu.

Dívka na koštěti (1971)

Klasika mého mládí. Přitom to už byl tehdy 20 let starý film. Dnes už českého Pottera není schopen nikdo pro současnou generaci vymyslet ani natočit. Smutné.

Red Notice (2021)

Další super rodinný film s Dwaynem. Mám ráda filmy s ním, perfektní na volné odpoledne. Vždy plno akce, humoru, zde v dvojce s Ryanem, do toho Wonder Woman. Nehledejme zde nic oduševnělého, toto je typický americký humorný akčňák. Na chvilkové odreagování se od starostí je to vynikající.

Dexter - Průtrž průserů (2021) (epizoda)

Obrovský propad, naprosto zbytečný díl! Harrison je novy Freddie Highmore... Aspoň doufám!!!!

Yellowstone - Half the Money (2021) (epizoda)

Miluji tuhle rodinu a chci do ní patřit. Ta vášeň, bojovnost a síla, je inspirativní. Nejvíc člověka fascinuje, jak jsou prachy, dá se vyřídit vše. Vrtulník uprostřed ničeho, jen aby se podchytila každá minuta, kdy lze zachránit starého, na cedník děravého Costnera. A nejlepší bylo to: "Nechám ti tady hovězí" :-D Živé Jerky.

Kletba (2020)

Moc černochů. Nejsem rasista, Bůh chraň, hlavní postavu bych zneužila, ale nemám ráda moc rituálů a moc důrazu na otrokářství, přežité narážky na rasismus apod. A to právě je v každém černošském filmu. Oni nechtějí, aby jsme na tohle naráželi, ale sami to dělají. A tohle mi prostě vadí. Žít pořád minulostí. Ten je černý, ten bílý a co. Já mám čtyřky prsa, sousedka žádné a co. Dost už s upozorňováním na nějaké rozdíly.

Brassic - Episode 1 (2021) (epizoda)

Umírám. Nikdy jsem se tak nenasmála jako u honitby bejka :-D Nádherný start třetí řady. Miluju ty kluky!

Jak se stát bohem na Floridě (2019) (seriál)

Absolutní pecka. Kostýmy. Rekvizity. Herecké výkony. Směšné devadesátky. Celé je to podané jak ironie. Celé je to k smíchu. Dunst jedinečná. Skarsgård musel za ten jeden díl shrábnout slušnej balík, že do toho šel. Je to zase úplně jiný seriál, a to se v té změti všeho, co je už k vidění, cení.

Dexter - Studený start (2021) (epizoda)

Hej, já jsem závislá, potřebuju hned teď víc a nekonečno! Úžasné prostředí - zimní městečko, kde se všichni známe, milujeme lov, zbraně, koblihy a šu_áme konečně povolného Dextera. Chci tam žít!