• Telenovela

Prvních 100 (2014) (seriál)

Pritiahnuté za vlasy, predvídateľné, nelogické, absurdné, ale kurevsky napínavé. Obe série zhliadnuté za necelý týždeň. Už nech je január.

1941 (1979) odpad!

toto bolo o čom?

Interview (2014)

Je to dosť blbosť.

Ženské oddelenie (1991) (TV film)

Túto hru som videl pred nejakými cca. 25 rokmi naživo keď som bol malý sopliak a radošínci prišli do nášho malého mesta. A dneska som na ňu náhodou naďabil na youtube ako inscenáciu STV. A musím povedať, že hra za tie roky nič nestratila zo svojej vtipnosti, aktuálnosti, múdrosti. Stano Štepka je dlhoročná istota.

Skyfall (2012) odpad!

Totálna kravina. Všetko strašne prehnané. Ja viem, je to film, ale všetky tie nereálnosti - čo je moc, to je moc. Staré akčňáky z 80. rokov s Arnoldom a Sylvestrom boli bližšie k realite než toto. A to už je čo povedať. James Bond je prežitok, mali by sa na to už fakt vysrať a prestať to točiť.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Neviem či ma niekedy nejaký seriál po prvej časti znechutil tak, ako tento. Hovoril som si, že to je teda kravina. Potom som si pozrel druhú časť, a defintívne som sa na to vykašlal. Ale asi po pol roku neviem prečo som si povedal, že dám tomu ešte raz šancu. No a odvtedy ma ten seriál už definitívne má. Je to tak ujeté, smekám klobúk pred tými neuveriteľnými zápletkami a nápadmi v každej časti.