• Telenovela

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Akože nie je to zlé, ale až taký nadšený z toho nie som. Je to také obyčajné a zatiaľ som si tam neobľúbil žiadnu postavu. Videl som zatiaľ prvé 2 série, uvidíme neskôr či sa niečo zmení. Aj keď úprimne poviem, že do 3. série sa mi až tak zas moc nechce.

Ženy sobě (2011) odpad!

že bude táto kravina medzi 1001 movies you must see before you die (edícia 2012), tak to nečakal ani najväčší recesista... tento film to je omyl prírody, a zrejme aj omyl prírody ho do toho zoznamu zaradil

V zajetí démonů (2013)

Slušný horor. Začal som to pozerať večer o pol jedenástej a potom som mal mierne problémy zaspať.

Afrika (2013) (seriál)

Fantastická podívaná. BBC rules!

Babovřesky (2013) odpad!

Rovnaká p*čovina ako aj trilógia Slnko seno a Kameňáky. Neznášam Troškove filmy!!

Legenda o slavném návratu (2000) odpad!

Nestačím sa diviť, aké tu má tento film hodnotenie. Mňa neoslovil absolútne ničím. Príbeh mi vôbec nezahral na city, a postavy v ňom boli nevýrazné, bez charizmy, bez šťavy. A postava, podľa ktorej sa volá tento film v originálnom názve, mi so svojimi "múdrosťami" liezla maximálne na nervy. No a ten záver - tak to už no comment. Lepší scenár by napísala aj Danielle Steelová. Rozmýšľal som, že dám tomuto filmu aspoň 1 hviezdičku za Matta Damona, ktorý je môj obľúbený herec, ale nedá sa. Neviem či to je počasím alebo zlým vyžarovaním môjho televízora, ale dávno mi žiadny film takto nesadol. Na IMDB má tento film hodnotenie 6,5/10 ktoré je o trochu bližšie k môjmu než 83% tu, ale stále je to ďaleko. Takže sorry, ale odpad sa nesie!

Milujte svého zabijáka (2002)

Film sa volá Milujte svého zabijáka a má v popise okrem iného aj, že je akčný. Hmmm, tak na to sa pozriem, môže to byť zaujímavé........Po 113 minútach som bol rád že to už skončilo. Bola to jedna veľká nuda, v ktorej som sa miestami strácal.

Gerry (2002) odpad!

Keď už režisér od dobroti nevie čo má točiť, tak natočí takúto sprostosť. Vhodnejšie zabíjanie času je aj kukanie len tak do stropu. Sorry, v tomto filme nevidím žiadne posolstvo, nič. Že sú tu krásne zábery na prírodu, na to kašlem. Keď chcem prírodu, pozriem si dokumentárny film z dielne BBC. Toto je nepozerateľná s*ačka.

Syriana (2005)

S hodnotením počkám až po druhom zhliadnutí. Téma je to zaujímavá, ale tak stratený som už dávno v žiadnom filme nebol. Chaotické to bolo jak sviňa. Pri druhom pozeraní si snáď budem musieť robiť aj poznámky :)