Na život a na smrt (2013)

Filmy s vojenskou tématikou mám rád a musím říct, že v podání Wahlberga a ostatních herců bylo na co se koukat, za mě 4* .

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Na to, že některé fantasy filmy moc nemusím tak tohle mě mile překvapilo. Po delší době jsem zase koukal na nějaký dobrý film.

Le Mans '66 (2019)

Po delší době jsem viděl film, který byl zajímavý od začátku až do konce.

Srážka s láskou (2019)

Zas taková paráda, to nebyla. Film se vlekl 2 hod a mohlo by to být i o dost kratší.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Film to byl docela zajímavý, ale jak píšou někteří v komentářích z Rychle a zběsile to moc společného už nemělo. Spíš mi to přípomínalo, jak kdyby se Kurýr a nějaké další filmy prolínali do tohoto filmu.

Šprtky to chtěj taky (2019)

Filmů na tohle téma už jsem viděl hodně, ale tohle byla fakt nuda. Nechápu, že to má tak vysoké hodnocení. Koukali jsme všichni na stejný film ? :-)

Shazam! (2019)

Dalo se na to koukat, ale žádná hitparáda to tedy nebyla. V některých směrech mi to přišlo moc ujetý.

Dej mi své jméno (2017)

Hodinu byl film skoro o ničem, pak to chvíli mělo děj a pak to skončilo.

MOST! (2019) (seriál)

Po delší době český seriál, který mě několikrát upřímně pobavil. Některé ty hlášky byly fakt super. A navíc se to líbilo i lidem, u kterých máme hodně odlišné styly, co se komu líbí. Jen tak dál ať se natočí zas něco podobného :-) .