Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Tento serial milujem, pokial tam bol stary dobry Charlie Sheen bolo to TOP, ale ked musel skoncit, uz to bolo slabsie.

I dva jsou rodina (2016)

Aj ked je Omar Sy naozaj slusny herec a mam ho rad, film je len vlazne priemerny, bez vyraznych struhujucich ci chvilach v napätí.

Tom Clancy's the Division: Agent Origins (2016)

Kedze tuto hru hravam, filmik som si musel pozriet :) Film ma zaujal, presne ked som tu hru hral (pribeh) tak som si hovoril ze namet na film by to nebolo vobec zle. Aj tento snimok je dobry, malo to atmosferu ale myslim ze do toho mohli dat este kusok viac.

Duch ve stroji (2017)

Vizual zaujimavy ale hrozne slabucky, napad dobry ale nedotiahnuty. Johansson-ka je do Sci-fi filmov absolutne nevhodna, je to drevo.

Vetřelec: Covenant (2017)

Ono je to taky zvlastny film, herecke obsadenie a vykony ako z lepsieho Bcka + tie priblble čiapky ktore nosia na planete ma strasne otravovali. Na druhej strane celkom slusne zamotany dej. Lepsi Prometheus, ale najhorsi votrelec. Tesim sa co vymyslia dalej !

Gravitace (2013)

Film je velmi slabucky co sa tyka pribehu,dialogov a pod...Ale ten pocit ktory som pri tom zazil ten bol fakt dobry, drzalo ma to, prezival som to s hrdinom. To je ale nakoniec jedina dobra vec na celom filme.

Hodný dinosaurus (2015)

Pekna rozpravka, je to velmi farebne a najviac sa to paci mojmu synovi. Aj ked som to s nim uz videl aspon 30x...este stale ma to neomrzelo. Slovensky dabing je super, mozem doporucit

Medvěd (1988)

Hodne dobry film, stoji zato, najlepsie na tom je ze ten film je z 88 ale pozerat sa da stale, nestarne...

Interstellar (2014)

Musim povedat ze film ma drzal cely cas v napati a malo to atmosferu, Matthew McConaughey je super herec, mam ho rad a podal to solidne, nuz o herecke Anne Hathaway to povedat nemozem, absolutne sa do tohto filmu nehodi. Inak by som dal 4* kebyze tam hra akakolvek ina herecka :)