Warcraft: První střet (2016)

Isiel som do kina len ako fanusik hry a cakal som nieco nepodarene, rozporuplne ale musim uznat ze som bol milo prekvapeny, film ma svih, stvarnenie ORCov ale aj ludi bolo fajn, pacilo sa mi to. Rozhodne nelutujem. Kto hru nehral pripadne necital knihu.... ten asi nebude taky nadseny ako mi Warcraft pozitiv !

Pád do ticha (2003)

Taketo pribehy napise naozaj len sam zivot. Musim sa priznat ze 80% filmu som mal zimomriavky :) film ma cely cas drzal v sedacke a to sa mi uz davno nestalo. Naozaj super, vrele odporucam

2Bobule (2009)

Slabsie nez 1tka, tu a tam sa clovek zasmeje, ale je to skor zbytocne pokracovanie, no pozriet sa to da.

Bobule (2008)

Slusna oddychovka, Moravske vinko. Celkom som sa bavil.

Válka nevěst (2009)

Je to hodne slaba komedia, prakticky som sa zasmial asi len 2x. Nuda, chyba tomu iskra. 2 hviezdy su az az. Svadobno pozitivne zeny si mozu pridat 1 hviezdu navyse :)

Pacifik (2010) (seriál)

Musim povedat ze som tiez cakal nieco viac. Nieje to zle ale 3 hviezdy su tomu adekvatne. Hlavne postavy mali dostat viac "stavy", viac prezivat svoje strasti a problemy. V podstate celych 10 casti som stale cakal nieco viac.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Ja si nemozem pomoct ale toto je asi najhlupejsi film co som videl, po hodine pozerania som to musel vypnut. Za kostymy 1 hviezda, inak somarina na ntu :D

Warrior (2011)

Dobry filmik,trochu mi tam chybalo viac rozvinut dej aj niektore boje ale ten koniec je nazaj super.

Děsivá předpověď (2009) (TV film) odpad!

Pana fera to bol hooodne lacny film, efekty nula bodov, herecke vykony total, celkovy dojem hrozny. Jednou vetou donebavolajuca kravina.

S tebou mě baví svět (1982)

Na 5* to asi nebude ale styri dam urcite. Velmi dobra usmevna komedia Videl som to asi 15x a vzdy si rad pozriem...akurat stale ale nechapem preco nakonci potopili Alberta, ked si to nezasluzil :)