Annabelle (2014)

Podľa hodnotenia som si myslela, že pôjde o ďalší nepodarený a vcelku zbytočný horor. Dlho som sa rozhodovala ísť na to do kina, no konečné rozhodnutie neľutujem. Horor ma bavil, desil, jednoducho sa mi páčil ! A nielen mne, ale aj vypredanej kinosále. Záberov, ktoré s vami "trhli" a záberov, ktoré sa zdali, že vami myknú no nemykli, bolo viac než dosť. A preto dávam 4* !! Za poslednú dobu som ozaj lepší horor nevidela.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Cítim sa pobavená :-) a koniec ma dohnal až k slzám :-) pre mňa za 4*

Babovřesky (2013)

Vypredané kino, veľké očakávania... a tie sa splnili len z polovice. Síce všetci do jedného sa rehotali vrátane mňa... no po hodine sa mi to však zdalo už zbytočne dlhé a taktiež aj vtipné scénky, hlášky, mi prišli robené nasilu! Niekedy je menej viac...

Bez soucitu (2010)

Perfektná akčná chuťovka. Mňamka za 4* !

Brouk (2006)

Tak ako v celom filme prevláda psychotická paranoja, tak isto tu prevláda nuda a nezmyselnosť filmu.

Černé ovce (2006)

Nieže by som holdovala ovciam, ale moje predstavy o nevinných a krotkých ovečkách boli teraz rozšírené o ovce s desivým pohľadom, zubatou papulou a zimomriavkovým bééékaním! No fuj to! ...ale film sa vcelku pozrieť dal. Pre mňa priemer za 3*

Diktátor (2012)

"Schovávam se před lesbickým hobbitem" :-) :-) bavilo ma to...bavili ma vtipné hlášky (ehm, vlastne skoro každá veta je vtipná), vtipné scénky i prekvapivý vtipný koniec. Na 5* táto komédia síce nemá, ale svoj účel i očakávania splnila!

Dokonalý trik (2006)

Dokonalý scenár! Pravý čarodej je muž, který opravdu dělá to, co kouzelníci jen předstírají.. Dokonalé výkony! A kdyby publikum věřilo, že to co dělám na jevišti, je skutečné, netleskalo by, ale řvalo hrůzou... Dokonalé rozuzlenie! Oba sme byli Fallon a oba sme byli Borden :-)

Funny Games USA (2007)

Skvelé herecké výkony, vrátane mladého Georga.. paradox milého úsmevu, prívetivého hlasu Petra a Paula a zároveň ich bezohľadná drzá brutalita voči nevinným ľuďom.. dlhé zábery na nič, ktoré majú čo-to do seba.. zábery len na tvár, v momente keď však chcete vidieť viac a štve vás to.. Peter a Paul, resp. režisér Haneke sa zahráva nielen s danou rodinou, ale aj so psychikou divákov. Na jednej strane sa mi tento štýl filmu páčil, na druhej strane ma film rozčuloval a pobúril. 4*