Operace Entebbe (2018)

Film z roku 1977 jsem neviděl, ale tenhle pokus o umění mě neoslovil. Dle filmu měli vojáci velké štěstí, že nezařvali všichni. Pěkně zpackaná operace "dle filmového zpracování" a to zakomponované představení hrůza pokus o propojení úplně zbytečný. Je pravda, že pokud si o tom něco nepřečtete tak vlastně nevíte o co jde.

Vražedná bilance (2018) odpad!

Frank Grillo jako bankovní úředník ? Heprý já padám ...spíše vypadá jako abstinující smaška.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Celé první dvě třetiny jsem si říkal, že je to dost dobrý a bude to po dlouhé době jeden z lepších dílů. Bohužel vše zabila poslední třetina opět až přehnané honičky, čas ztratil pojem a počasí se měnilo jak na houpačce na Apríla. To už opravdu někdo ztratil soudnost ...noc je najednou den a o kousek dále ve vteřině prší a opět svítí sluníčko. Co bylo super špičkování hlavních postav to mě bavilo. A dvě potitulkové scény jsem nepochopil ...to byla zbytečnost. A tak to na začátku vypadalo na plný počet.

Spravedlnost (2017) (seriál)

To co se slušně dva díly rozjíždělo zabil konec bez konce ...nesnáším ...spousta otevřeného a nedotaženého. Tři hlavně za lokace OSTRAVA !!!

Krvavá nevěsta (2019)

Napínavé, gradující, nepředvídatelné, humorné ...prostě super.

Anna (2019)

Co na tom, že vykrádá sám sebe.Obehrané, ale přesto stále nové a inovativní. Mě se to moc líbilo a opět to šlapalo jak za starejch časů ...Luc Besson is back !

Creed II (2018)

Od jedničky vidím zlepšení, nicméně je to pořád dokola už jednou obehraná stejná písnička. Hudba opět zklamání trochu si pomohli původními znělkami.

Pád anděla (2019)

Ano, ano bylo to slabší to určitě, ale snaha se cení za 4*. Rozhodně to není jako přehnaný a neohrožený lovec Pampalini Johny Wick. Děkuji za každý podobný film. Slabší, ale bavilo mě to.

Mladí zabijáci (2018)

Totální chujovina vypatlaní Američané to je ten důsledek americké výchovy ani bych se nedivil, že to takto jedou dopadne, ale jsem si jist, že u nás se to nikdy nemůže stát. Jeden bod jen z milosti krve bylo dost. Komedie to zcela určitě není u tohoto filmu se není čemu smát můžete jen brečet pokud to vydržíte do konce jako já ...doufal jsem, že se to ještě zlepší je to ale totální sračka.