Decibely lásky (2016)

Opravdu další průser českého filmu p.Halík to opět zabil ať už nic hlavně netočí ! A když už tušili, že to bude sračka šoupli tam Gotta na závěr (co to mělo znamenat) snad to přitáhne i pár staříků do kina. Nejhorší scénář a bezduché kecy Janžurky a Hrušinského ml., kteří se tak akorát hodí někam do Ulice! Je to vlastně takové vaření s pejskem a kočičkou naplácáme něco hezkého (Svoboda), milého (Vondráčková), hit-makera (David), zpěváka (Gott) a prachy od státu a sponzorů a něco z toho uvaříme a vydojíme - lituji ty co platili v kině. Staří herci už hrát opravdu nezvládnou (Janžurka kdysi skvělá dnes se jen přiblbě uculuje) a noví na to nemají až na pár výjimek (Horvát ) Za hudbu jedna ze soucitu. Bony a klid byly horší.

Sejmi prezidenta (2014)

Pořád jsem si pročítal zdejší komentáře a kroutil hlavou vždyť je to dobrý ...ale ! To bylo jen prvních 40 min., pak už to byla pohádka pro děti nebo taky pěkná slátanina. Bože ...zor-bing v mrazáku přežili oba, zato Air Force One, které přistálo na hladině (asi teplovodního jezera jinak by ti dva umrzli), ale naopak nepřežil nikdo ...asi celá posádka umřela na infarkt. Pěkná kamera i příroda jen scénář od blázna. Tohle fakt né a začalo to slibně to je asi vše.

Příchozí (2016)

Konečně další skvělé sci-fi ALE ! Čím méně toho ukážete tím větší úspěch to bude mít to už platilo u Vetřelce. Nicméně u mě je to zklamání č.1 chtěl jsem se dozvědět a vidět více. Zklamání č.2 opět jeden z filmů bez konce neboli domysli si sám jak to vlastně dopadlo. Líbilo se mi to, ale po dvou hodinách podrobného rozboru se vše vyřeší v posledních deseti minutách a jak jsem psal domysli si sám ! Konec bez konce !

Za borovicovým hájem (2012)

Film jsou vlastně tři propletené příběhy zapracované do jednoho filmu s jasnou dějovou linií ...proto také ta délka 140 min. Oficiální obsah distributora je trochu mimo mísu, sedí jen první dvě věty. Jinak je film úplně o něčem jiném a vše příjemně koukatelné.

Nico - víc než zákon (1988)

Prostě stará dobrá klasika Seagal v jedné ze svých nejlepších rolí. Všichni jsme na tom vyrůstali od prvních VHS.

Pidihajzlík (2006)

Taky nechápu některé komentáře ??? Jsou daleko větší sračky, které tady mají úspěch jenom proto, že to někdo někde více protlačil. Mě se to líbilo moc ...konec trochu slabší nicméně si to zaslouží více pozornosti TI DVA (Marlon Wayans a Shawn Wayans) PROSTĚ NIKDY NEZKLAMOU. Určitě registruji pár nových hlášek, které se ujmou.

Synchronicity (2015)

Je to tak, že podobných věcí tady už bylo dost. Pánbůh zaplať ...jednou to zase vyjde a bude to trhák. V tomto filmu jsem se ale trochu ztrácel. Skvělá byla ovšem hudba! Toho pána Bena Lovetta budu více sledovat.

Nymfomanka, část I. (2013) odpad!

Spousta zajímavých herců, ale opět jeden z filmů který jsem dokoukal až na poněkolikáté. Vlastně to byla velká nuda a sračka dohromady. Spousta plytkých keců a hlavní představitelka hnusná jak noc. Druhou část už opravdu nemusím. Ať si tady kdo chce honí triko podle mě to je sračka! Jediná skvělá věc na tomto filmu je hudba ...RAMMSTEIN !!!

Kameňák 4 (2013)

Krásně barevný a tak se i to líbí je jako ty ponurá filmy v jednou tónu barvy a taky jsem se párkrát zasmál.

Celebrity s.r.o. (2015)

Ale jó bylo to koukatelný dá se u toho vařit a několikrát jsem se i zasmál.