MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Taková pohádka ve které nechybí vůbec nic a všeho je tam až moc.

Tomb Raider (2018)

Dlouho jsem se na tento reboot těšil, ale bohužel. Nesmyslná místa v ději filmu, sousta nejasností a hloupostí a stupidní a přehnaný konec. Na Angelinu se opravdu alespoň lépe koukalo a mělo ten správný styl a šmrnc. Slabotáááá ! Hlavní rdinka tam prostě vůbec nepasovala byla mdlá jako zvětralý bonbón.

Cizinec ve vlaku (2018)

Film příliš nezklamal dle očekávání jen to zabila konečná scéna s vykolejením vlak. Bože to byla blbost. Zabilo to vše co se pracně budovalo od začátku filmu.

Specialisté (1985)

Prostě francouzská klasika a skvělý originální český dabing. Lahoda pro uši a oči.

Donekonečna (2017)

Zajímavé Sci-Fičko, ale v žádném případě to není horror. Film může pro mnohé působit utahaně a i přes dobrý konec není mnohé vysvětleno a ani zdaleka objasněno. Nemusím filmy se scénáři typu "většinu si domysli sám ". Film roku to zajisté není a nebude ...dalo se na to koukat.

Rampage Ničitelé (2018)

Jak je vidět hvězdy táhnou ...nicméně tak jak postupně mi film utíkal ...ubývalo i skóre. Začátek celkem zajímavý konec totálně pohnojený. Postava kovboje mě asi štvala nejvíce. Blbeček s koltem u pasu jako mistr světa amoleta! No a co gorila ta je chvíli zlá pak hodná a nakonec si krasně zafakuje. Poslední půlhodina je totální kýč a hovadina.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Jednička byla větší zklamání tohle se mi líbilo více. Ano bylo trochu přitažené, ale musím dát o bod více než u Útoku na zemi.

Hvězdná brána: Třetí říše (2018) (seriál)

První tři díly dávaly trochu naděje, ale čtvrtý díl je už komedie. Vzhledem k tomu, že každý díl má čistého času cca 8-9min. tak to určitě dokoukám do konce. U osmého dílu vidím jisté zlepšení zajímá mne konec nicméně kvalita scénáře a dialogů je stále hrozná. A to zatočení kamery na konci každého dílu je hrozné.

Sněhulák (2017)

Musím tedy konstatovat, že knižní předlohu neznám ani o ní nevím a nikdy jsem nic nečetl. Naštěstí pro mne ! Díky tomu film u mne uspěl na 90%

Holky na tahu (2017) odpad!

Bylo to utrpení už jsem to málem vzdal. Po statečném zhlédnutí mohu konstatovat jen ODPAD. Ano konec filmu naznačoval jisté zlepšení, ale to co se táhlo hodinu a půl se vyřešilo v posledních pěti minutách. Je to komedie, ale tohle to opravdu není ani trochu směšné spíše debilní a trapné. Chování všech zúčastněných nemá ani špetku logiky. Možná pokud by se to vylepšilo jako parodie by to mělo větší úspěch.