Andělé a démoni (2009)

Slabé... Neoslovilo ma to ani trochu, a to aj DaVinciho kód sa mi páčil viac aj napriek tomu, že sa Anjeli a démoni označujú za vydarenejší kus.

Prokletý ostrov (2010)

Vysoko pozitívne hodnotím tento film. Páčilo sa mi to skrz naskrz celé. Hustá atmosféra doplnená efektnými zvukmi a hudbou. Skvelý DiCaprio...

Sherlock Holmes (2009)

Čo na toto povedať? Neuveriteľne nudný a neuveriteľne hlúpy film. Normálne uvažujem o dvoch hviezdičkach, nie troch. Absolútne sklamanie zachránili čiastočne herci, a čo sa mi páčilo, tak Sherlockovo vysvetľovanie.

Vězeň (2009) (seriál)

Priznám sa, že som to pozrel len a len kvôli môjmu milovanému "Gandalfovi". Nuž ale od prvej chvíle som sa tešil, až zazriem poslednú sekundu poslednej epizódy. Bolo to nudné tápanie.

Princezna a žabák (2009)

Presne takto si predstavujem animáciu. Nie Up-ovité a podobné. Proste klasická animácia je u mňa viac hodná ako CGI rozprávky. Bolo to také priemerné, ale dalo sa tu samozrejme aj zasmiať. Slovenský dabing bol proste úžasný ."Ja nie som petardaaa". :D Skvelá hláška.

Wrestler (2008)

Toto nie je určite pre mňa. Ale tá nominácia na Oscara je určite zaslúžená.

Šestnáctiletá matka (2005) (TV film)

Na TV film celkom slušné a dokonca aj pozerateľné, v podstate pre ženy, ale ako vravím, dalo sa to pozrieť.

2012 (2009)

No ako to bude???

Zombieland (2009)

Tak toto nemusím... Hlúposť.