Božská Florence (2016)

Rozhodně lepší než film Marguerite. Zde fungoval jak humor, tak i ostatní emoce. Meryl je vskutku božská herečka a do role se položila na 200%. I ostatní byli skvělí, zvláště pak Simon Helberg v roli pianisty. Za mne 80%.

Marguerite (2015)

Zajímavý snímek, jemuž výrazně uškodila snaha vytvořit dramatickou komedii. Příšerný jekot hlavní protagonistky byl vtipný jen na poprvé. Jinak z ní ve filmu udělali takovou karikaturu operní divy. pravděpodobnost, že by nikdo nešel s pravdou ven, jen k vůli jejím penězům a milé povaze, je vysoce nepravděpodobná. Film působil delší než byl, emoce nefungovaly, jak by měli. jako celek průměrný snímek. Za mne 55%.

Až do smrti (2007)

Nudné, táhne se jak týden před výplatou. Scénář dost žalostný, akce slabá. Spíše televizní záležitost, kde Van Damme nevyužije svůj kopový potenciál. Za mne 40%.

Mistři magie (2012)

příšerný střih i režie, dosti zmatený děj a spousta nelogických zvratů. tak by se v kostce dal shrnou tento snímek, jenž sice měl možná nějaký potenciál, ale jeho ryze čínské pojetí zůstalo z mojí strany zcela nedoceněno. Jednu hvězdu za triky.

Brouk v hlavě (1998) (divadelní záznam)

Velmi dobré zpracování skvělé divadelní hry s výborným Jirkou Dvořákem. Za mne 85%.

Brouk v hlavě (1969) (divadelní záznam)

Nejlepší verze ze všech, co jsem ve filmu, či na divadle viděla. Bezchybné herecké výkony. Za mne 100%.

Brouk v hlavě (2002) (TV film)

Vynikající inscenace s excelujícím Viktorem Preissem, Zlatou Adamovskou a Martinem Dejdarem. Skvělá divadelní předloha, dobře natočená. Za mne 85%.

Lovci stínů: Nástroje smrti (2016) (seriál)

Viděno prvních 5 dílů a je to dost děs. o proti knize a filmu, jedna velká "Teen" trapárna. To, že jsem přežila pět dílů a nezabila jsem se nožem do hlavy svědčí za A: o mé mimořádné duševní odolnosti a za B: o skrytém masochismu. Za mne téměř odpad.

Království (2013) (seriál)

Příšerná slátanina, které nepomůžou ani hezké dívčí tvářičky. Není to daleko k odpadu. Takové Beverly Hills ze 16. století. Prostě děs. Za mne 15%.

V zajetí kouzel (2015) (seriál)

Tak nudné, že jsem u sledování usnula. Žádná pořádná akce, efekty taky nic moc. Jednu hvězdu za nápad.