Rychle a zběsile 5 (2011)

Perfektní. Bomba. Něco nepopsatelného - aspoň pro mě. Co já jsem si mohl přát víc, než takové překvapení v podání Fast Five. Skloubit Rychle a zběsile s Loupeží po italsku je parádní podívaná. Dost se divím, že to režíroval zrovna Justin Lin, ale o to víc si toho vážím. Perfektní postavy, akce po celé 2hodiny filmu, nádherný auta a všechno co k tomu prostě patří. Díky

Mary a Max (2009)

Krátkometrážní Harvie Krumpet byl pro mě něco zcela neobyčejného a jedinečného, ale Mary a Max bylo něco víc. Krásný příběh - vážně dokonalé umělecké dílo

District 9 (2009)

NEJLEPŠÍ FILM ROKU 2009.NEJLEPŠÍ SCI-FI CO JSEM KDY VIDĚL.NEJLEPŠÍ FILM S MIMOZEMŠŤANY CO JSEM KDY VIDĚL.DOKONALÉ

Rychlí a zběsilí (2009)

Opět Justin Lin, ale jestli mám srovnat Fast & Furious a Tokyo Drift, NEBE A DUDY. Dokonalý akční film, u kterého se prostě nedá nudit. Skvělý Vin Diesel a Paul Walker, ale hlavně nadupané káry (zvlášť můj oblíbený Nissan Skyline GTR 500) + podařený písničkový soundtrack. 85%

RocknRolla (2008)

Dokonalé - miluju Ritchieho :)

The 81st Annual Academy Awards (2009) (pořad)

Souhlasím s většinou osazenstva, že se jednalo o jeden z nejlepších předávání zlaté sošky. S výsledky jsem spokojen, až na Seana Penn (jako asi všichni) :-). Ze Setha Rogena a Jamese Franca mě vážně bolelo břicho - to fakt nemělo chybu. Heath Ledger ho má

Sedm životů (2008)

Jeden z nejlepších filmů co jsem viděl

Milionář z chatrče (2008)

Když sem dorazila nominace na Oscary 2008, byl jsem zklamaný, že mezi nimy nebyl Temný rytíř (možná by to nevyhrál, protože je porota taková jaká je, ale stejně mi to bylo líto). Teď nevím co psát, snad jen, že budu držet milionáři z chatrče všech dvacet prstů co mám ať to vyhraje. Podivuhodný příběh se mi taky moc líbil, ale tohle bylo silnější. Prostě super