Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Skvela akce, paradni vizualni zpracovani a ftipky k tomu. Nejlepsi byl asi Chris Evans jako "super-ctyr-hrdinovy-hrdina" :) Chtel jsem dat 4 hvezdy, ale je normalni, aby mela Jessica Alba kazdych 10min jine oci?? :)

Cashback (2006)

Seana Biggerstaffa jsem videl zatim jen jednou a to v Harry Potterovi v roli Olivera Wooda, tak jsem na to koukl. Nadherny film, s jeste krasnejsi hudbou, komedialni prvky tam taky nechybi, ale nejvic se mi libilo to prechazeni z jedne sceny do druhe a zmrazeni casu. Za tohle dilo vazne palec nahoru

Pokoj 1408 (2007)

Premyslel jsem mezi 3* a 4* - nakonec jsem to zaokrouhlil na 4, ale to jenom diky Cusackovi, protoze ten tam vazne padl. Film brilantni, ale konec?? Famozni

Divoké vlny (2007)

Nevim proc, ale me se to strasne libilo. Scenar nebyl kdo vi jaky, dej taky ne a ani jsem se moc nenasmal, ale proste me to vzalo

Božský Evan (2007)

Paradni komedie. Hodne to sice pripominalo Bruce, ale co nadelame. Steve Carell si film od filmu ziskava vic a vic me sympatie. Morgan Freeman byl v bilem proste fantasticky. Konec filmu me trochu zklamal, ale i tak jsou to krasne 3 hvezdy. Nejlepsi bylo stejne "EVERYBODY DANCE NOW!" na konci

Digimon (2000)

Urcite lepsi nez pokemoni

Fimfárum 2 (2006)

Od jednicky to ma hodne daleko, ale porad je to Werich jak se patri

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál)

Reknete mi jak se nekdo muze pravidelne koukat na tenhle serial. Kdyby se pul roku nedival a pak zase jo, nemusel by byt vubec zklamany. Jedna se tam porad o to same

Rodinná pouta (2004) (seriál)

Kdyz tam byl jeste Adam a Eva tak se na to koukat dalo. Pak uz radsi ne