Sněhulák (1982)

Miluju tenhle ikdyz kratky filmecek. Vzdycky u toho brecim jak malej kluk :) A hudba je u toho krasna jako samo nebe

Zbouchnutá (2007)

Docela prijemna komedie, ktera me docela prekvapila. Katherine Heigl hraje samozrejme nadhernou a prijemnou divku, Seth Rogen zase lýnýho hulvata :) Ale vazne jsem se nekdy smal o sto sest a samozrejme nakonec americky happyend :) 4hvezdy

Vratné lahve (2007)

Dlouho jsem cekal na poradnou ceskou komedii a nakonec jsem se dockal. Vratne lahve jsou opravdu film s velkym F. Zdenek Sverak jako vzdy paradni a ten jeho humor ja proste miluju. Kdyz rekl Machacek pokazdy "vole", tak jsem proste lezel mrtvej smichy. A jeste nejake to procento filmu pridala Nela Boudova, protoze ta vazne sexy mamina :)

Ledově ostří (2007)

Rekl bych normalni komedie s Willem Ferrellem, smejete se tam jenom tem traparnam, ale byli tam i momenty, kdy mi naskocila husi kuze a za to davam 4 hvezdy

Ukradené Vánoce (1993)

O tom, ze je to jeden z nejlepsich animovanych filmu na svete asi psat nemusim. O tom, ze ma tenhle film jeden z nejlepsich soundtracku vubec od skveleho Dannyho Elfmana. Proc vubec teda tenhle komentar pisu?? Asi proto, ze si to proste zaslouzi. Bohuzel nevim jak cesti distributori DVDcka prisli na nazev Ukradene Vanoce TIMA BURTONA. Je to jako byste napsali nazev filmu Spielbergovo Tranformers, ale beru to. Proste a jasne nadherny snimek, ktery vsechny zaujme od uvodni pisne "This is Halloween" az po zaverecne titulky. Smekam klobouk a vztycuji palec

Volání o pomoc (2007)

Velmi prijemne prekvapeni v podobe Adama Sandlera, ktery se prehoupl z prihloupleho trouby alá Mr. Deeds nebo Velký táta. Moc dobre drama. Don Cheadle byl taky super a skvele do filmu zapadl, takze pro me "slabe" 4 hvezdy

Bourneovo ultimátum (2007)

Famozni. Brilantni. Vyjimecne. Monstrozni. Uzasne. Vsechny tyto a jeste dalsi pridavna jmena jsou charakteristikou vazne povedeneho "zaverecneho" dilu o agentovi bez minulosti. Treti dil byl vazne jedinecny. To jak do sebe vsechno krasne zapada, jak si s nima Bourne dela co chce, na to je slast se divat. Dej buh, aby takovych filmu bylo vic

Dům z písku a mlhy (2003)

Slovy nevyjadritelny herecky vykon Jennifer Connelly, ale hlavne Bena Kingleyho, ktereho bych za tento vykon Oscarem urcite obdaril. Vazne jedno z nejlepsich dramat, ktere jsem doposud videl (a to jich ani zdaleka nebylo malo). Vazne vyjimecny film, ktery by si mozna i zaslouzil max. hodnoceni, ale trochu me prekvapila (nevim jestli v dobrem nebo ve zlem) hudba Jamese Roy Hornera, ktery podle meho jen trochu poopravil soundtrack z Ciste duse. Nektere momenty jsou dokonce stejne. Le musim velice zduraznit, ze na to ze to byl Perelmanuv "velky" film, tak zacal velmi nadejne a budu sledovat jeho rezijni filmografii trochu vic

Disturbia (2007)

Tak tohle je thriller jak svina. Shia LaBeouf ukecanej mladej teenager jako ve vsech jeho ostatnich filmech, David Morse uz jenom jak se na nej podivate tak si rikate to "to je on".