V Bruggách (2008)

Já se na tenhle filmek těšil už od počátku, když jsem viděl obsazení a plakát. Celá trojice Farrell-Gleeson-Fiennes jsou perfektní. Skvělý humor, dobrá zápletka a parádní konec. Prostě film jak má být

Gambler (2008)

Perfektni film s hercem s budoucností Bretem Harrisonem. První pokerový film se všemi těmi pokerovými hvězdami jako např. Phil Laak, Antonio Esfandiari, Scott Lazar, Isabelle Mercier a další. Pro mě coby oddaného hráče Texas Hold'em Pokeru to byl film jak má být

Iron Man (2008)

Pro mě nejočekávánější film roku (když nepočítám Sweenyho). Robert Downey Jr. nemá chybu. Jeho hlášky a celkově jeho role je báječná. Už jenom fakt, že za první víkend vidělal tenhle akční trhák 200mil. stojí za zamyšlení. Ani sekundu jsem neměl čas přemýšlet co asi napíšu na ČSFD, protože v každém okamžiku se bylo na co dívat. Plešatý Jeff Bridges je perfetní - moc mu to sluší :) . O Gwyneth tady asi moc psát nemusím. Zas tak velkou roli tady neměla, ale je nádherná a to filmu taky dává nějaké to kladné hodnocení. Prostě cesta do Brna do Olympie stála za to. Díky za skvělou zábavu !!!

P.S. Miluji Tě (2007)

Přesně jak píše golfista - taky jsem potřeboval odpočinkový film po všech těch střílečkách a dramatech. P.S. Miluji tě je film, který vážně baví. Humor, děj, dojetí. Skvělé obsazení v čele s Butlerem a Swank. Vážně skvělý

Než si pro nás přijde (2007)

Čekal jsem spíš uhyhňanou komedii, ale vylezla z toho parádní drama-komedie, s vynikajícími oscarovými herci Nicholsonem a Freemanem. Někdy jsem se vážně mohl umlátit smíchy, ale zase někdy jsem měl co dělat abych udržel slzu. Nejlepší je scéna Skydiving! :o)

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Lovci pokladů jsou charakterističtí svou originalitou :o). No řekněte - koho napadne unést prezidenta :o) Nakonec ale proč ne. Nevím jestli to bylo lepší než jednička, ale bylo to hodně povedený. Nějaké scény fakt perfektní, některé nudné. Nemůžu dát 5 hvězd když jsem to v pulce zastavil a dodival se na to dalsi den. Ale na pokračování se samozřejmě těším

Sejmi je všechny (2007)

Až sem hleděl že někdo může být tak dobrý. "Jsme tak špatní nebo on tak dobrej?" Prostě James Bond hadra. DÁŠ SI MRKEV??

Mezi námi děvčaty (2003)

Tak tomu říkám bomba. Komedie u které jste zpočátku zmatení kdo říká co komu :) aspoň já jsem zezačátku byl. Perfetktní výkon J.L.Curtis i L.Lohan, ale Curtis byla prostě famózní. V roli pubertální 15-i letté rockerky je nepřekonatelná. Bravo - tleskám ve stoje

Kill Bill 2 (2004)

Jenom o hvězdičku míň, ale pořád skvělý. Uma Thurman i o rok později nádherná. Konec?? Suprovní.

Kill Bill (2003)

Moc mě mrzí, že jsem to viděl až v roce 2008, ale vždycky když to šlo v televizi, tak jsem na to neměl chuť nebo naládu, nebo jsem prostě říkal, že je to blbost. Teď když jsem to viděl tak se za to stydím. Parádní akční film s nádhernou Umou Thurman. A Gogo byla taky skvělá