Rafťáci (2006)

Dost dobrá komedie s našima známýma snowboarďákama. Nejlepší věta: "Ty vole, ta smůle se mi lepí na pinďoura". :))

Rebelka (2006)

Dost dobrej filmek. Nádhrená, nádherná a nádherná Missy Peregrym a Jeff Bridges. No prostě filmek jak má být, moc mě mrzí, že nevyšel v ČR na DVD.

Rituál (2006)

Musím říct, že pro mě nejslabší film Nicolase Cage. Asi špatný film, protože Cage je dobrej herec :)

Ro(c)k podvraťáků (2006)

A znovu Jirka Mádl a Vojta Kotek - příběh o ničem, ale nasmál jsem se dosyta. "Jsou tady všude naše stopy, nás zavřou" - "Jaký stopy?" - "Sem na něj plivnul, krev a otisky prstů" - "Proč na něj pliveš vole?" - "Sem viděl ve filmu" - "Seš debil?" :o)

Rocky Balboa (2006)

Všechny díly měli něco do sebe, ale tenhle byl pro mě vrcholem.

Rozchod! (2006)

Parádní komedie. Vince je prostě jednička. Musím se přiznat, že když si šla Jennifer Aniston pro kolu rovnou ze sprchy, tak jsem na tom byl stejně jako Gary :))

Růžový panter (2006)

Tak tomuhle říkám komedie - ty hlášky Stevea Martina absolutně namjí chybu - Zatýkám vás za mordu Piera Fuchetta - Pier Fuchett? V tom případě je případ zavřen :)

Saw 3 (2006)

Když jsem viděl jak si na začítku vytrhával ty řetězi z těla, tak jsem to vypínal a dlouho jsem se přemlouval, abych se na to dodíval

Scary Movie 4 (2006)

Ačkoliv jsem velký příznivec sérií Scary Movie, tak tenhle díl byl pro mě ze všech tří nejslabší. Hodil bych tam odpad, ale asi 3x jsem se zasmal