BrainStorm (2008) (TV film)

Tak tomuhle říkám film. Skvělé obsazení. Parádní scénář. Ivan Trojan je prostě klenot. Brzobohatý umí zase zahrát cokoliv. Na Terezu Voříškovou bych se mohl zase dívat od rána do večera. Pavel Liška tam hrál dohromady asi 5 minut, ale za tu dobu vnese do filmu nehoráznou energii. Bravo. Jiří Strach mě čím dál víc překvapuje. Jen tak dál Jirko.

Bratři z donucení (2008)

Filmy, ve kterých se objevují Ferrell a Reilly jsou vždycky takové krávoviny a chujoviny, že to není ani možné. Nasmál jsem se jak blázen, ale stejně pořád přemýšlím, jestli jsou ti dva normální homo sapiens :-D Kdo jiný než Ferrell může napsat takový scénář?? :-D

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Pro mě jednoznačně zklamání roku. Tak dlouho jsem se na tenhle film těšil a tak mě zklamal. Jediná chyba filmu je jeho délka. Chtělo by to min. dvě a půl hodinky. Začátek a prostředek byl perfektní, ale na konec nezbyl čas takže byl strašně uspěchaný

Gambler (2008)

Perfektni film s hercem s budoucností Bretem Harrisonem. První pokerový film se všemi těmi pokerovými hvězdami jako např. Phil Laak, Antonio Esfandiari, Scott Lazar, Isabelle Mercier a další. Pro mě coby oddaného hráče Texas Hold'em Pokeru to byl film jak má být

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Každý ví, že jeden z nejlepších fantasy režisérů je Tim Burton a po dlouhé době je tu Guillermo del Toro, který má stejně dobrou fantasii jako Tim. Trochu mě zarazilo, že se některé postavy podobaly stylu Faunův labyrint, což v jedničce vůbec nebylo. Takže se jenom modlim, aby to neodnesl i Hobit.

Iron Man (2008)

Pro mě nejočekávánější film roku (když nepočítám Sweenyho). Robert Downey Jr. nemá chybu. Jeho hlášky a celkově jeho role je báječná. Už jenom fakt, že za první víkend vidělal tenhle akční trhák 200mil. stojí za zamyšlení. Ani sekundu jsem neměl čas přemýšlet co asi napíšu na ČSFD, protože v každém okamžiku se bylo na co dívat. Plešatý Jeff Bridges je perfetní - moc mu to sluší :) . O Gwyneth tady asi moc psát nemusím. Zas tak velkou roli tady neměla, ale je nádherná a to filmu taky dává nějaké to kladné hodnocení. Prostě cesta do Brna do Olympie stála za to. Díky za skvělou zábavu !!!

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Dokonalá komedie. Ja toho Pegga prostě žeru :-D tady je jeste lepsi nez kdekoliv predtim :-D hlavne jak tancuje - proste bomba. Dost me zarazila Megan Fox, ktera vazne NENI herecka ale jenom lakadlo - ale tuto roli zvladla dobre - je moc hezka takze vpoho. Kirsten Dunst nepatri k mym oblibenkynim, ale posledni dobou me zacina zajimat (asi od filmu Wimbledon). Prostě D.O.K.O.N.A.L.É

Město Ember (2008)

Celkem příjemně ztrávená hoďka a půl, zvlášť když tam je Saoirse Ronan :-)

Milionář z chatrče (2008)

Když sem dorazila nominace na Oscary 2008, byl jsem zklamaný, že mezi nimy nebyl Temný rytíř (možná by to nevyhrál, protože je porota taková jaká je, ale stejně mi to bylo líto). Teď nevím co psát, snad jen, že budu držet milionáři z chatrče všech dvacet prstů co mám ať to vyhraje. Podivuhodný příběh se mi taky moc líbil, ale tohle bylo silnější. Prostě super

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Z "nejakčnějšího filmu roku 2008" se stal pouze průměrný Hulk 2. Edward Norton je sice hvězdou, kvůli které se na film podívám, ale hlavní lákadlo je desetivteřinový Robert "IronMan" Downey Jr. :-D