Temný rytíř (2008)

Let's put the smile on the face. V první řadě chci reagovat na malý počet hvězdiček při hodnocení. Nedávno tady bylo hlasování, jestli je 5 hvězdiček dost nebo je třeba víc. Já jsem hlasoval pro možnost, že je to dost. Po shlednutí Dark Knighta shledávám, že jsem se mýlil a je potřeba víc. Celkem se stydím, že mu můžu dát jen 5 hvězd, které jsem dal mnoha a mnoha filmům předtím a které se s ním zdaleka nemohli rovnat. Christopher Nolan je pro mě nejlepším režisérem roku, Heath Ledger nejlepší herec roku. Film je perfektní tím, že má spád, akci a za celých 152 minut se nenudíte. Byl jsem na hodně filmech, které měli přes 2,5 hodiny. U mnohých jsem se nudil, ale Dark Knight mě prostě nenechal - na nudu prostě nebyl čas. Co mám říct k hudbě?? Jestli je co říct. Hans Zimmer a James Newton Howard si zaslouží můj obdiv. Přesně vystihly temnou stránku hudby. Bohužel nemám rád Christiana Balea, takže nemůžu hodnotit jeho výkon v tomto filmu, zato ho skvěle nahradili Heath a Aaron. Joker v podání Heatha Ledgera je pro mě nejlepší zahranou postavou všech dob. Ta mimika, hlas a pohyby do sebe perfektně zapadali a Heath dal filmu uplně jiný nádech. Proto mě ještě víc mrzí, že za takovou nádhernou hereckou roli zaplatil životem. Bohužel si všichni až teď uvědomujou, jaká to mohla být herecká osobnost a co všechno mohl ješte dokázat. Díky Heathe - nikdy nezapomenu.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Přesně ty stejná Stiflerova slova jaká by řekl vyletěli i mě z pusy, když jsem to viděl: "To mě poser na mý holý záda." Tohle je fakt borec s velkým B. FRAJER JAK SVIŇA *****

V Bruggách (2008)

Já se na tenhle filmek těšil už od počátku, když jsem viděl obsazení a plakát. Celá trojice Farrell-Gleeson-Fiennes jsou perfektní. Skvělý humor, dobrá zápletka a parádní konec. Prostě film jak má být

Gambler (2008)

Perfektni film s hercem s budoucností Bretem Harrisonem. První pokerový film se všemi těmi pokerovými hvězdami jako např. Phil Laak, Antonio Esfandiari, Scott Lazar, Isabelle Mercier a další. Pro mě coby oddaného hráče Texas Hold'em Pokeru to byl film jak má být

Iron Man (2008)

Pro mě nejočekávánější film roku (když nepočítám Sweenyho). Robert Downey Jr. nemá chybu. Jeho hlášky a celkově jeho role je báječná. Už jenom fakt, že za první víkend vidělal tenhle akční trhák 200mil. stojí za zamyšlení. Ani sekundu jsem neměl čas přemýšlet co asi napíšu na ČSFD, protože v každém okamžiku se bylo na co dívat. Plešatý Jeff Bridges je perfetní - moc mu to sluší :) . O Gwyneth tady asi moc psát nemusím. Zas tak velkou roli tady neměla, ale je nádherná a to filmu taky dává nějaké to kladné hodnocení. Prostě cesta do Brna do Olympie stála za to. Díky za skvělou zábavu !!!

P.S. Miluji Tě (2007)

Přesně jak píše golfista - taky jsem potřeboval odpočinkový film po všech těch střílečkách a dramatech. P.S. Miluji tě je film, který vážně baví. Humor, děj, dojetí. Skvělé obsazení v čele s Butlerem a Swank. Vážně skvělý

Než si pro nás přijde (2007)

Čekal jsem spíš uhyhňanou komedii, ale vylezla z toho parádní drama-komedie, s vynikajícími oscarovými herci Nicholsonem a Freemanem. Někdy jsem se vážně mohl umlátit smíchy, ale zase někdy jsem měl co dělat abych udržel slzu. Nejlepší je scéna Skydiving! :o)

Mezi námi děvčaty (2003)

Tak tomu říkám bomba. Komedie u které jste zpočátku zmatení kdo říká co komu :) aspoň já jsem zezačátku byl. Perfetktní výkon J.L.Curtis i L.Lohan, ale Curtis byla prostě famózní. V roli pubertální 15-i letté rockerky je nepřekonatelná. Bravo - tleskám ve stoje

Kill Bill (2003)

Moc mě mrzí, že jsem to viděl až v roce 2008, ale vždycky když to šlo v televizi, tak jsem na to neměl chuť nebo naládu, nebo jsem prostě říkal, že je to blbost. Teď když jsem to viděl tak se za to stydím. Parádní akční film s nádhernou Umou Thurman. A Gogo byla taky skvělá

BrainStorm (2008) (TV film)

Tak tomuhle říkám film. Skvělé obsazení. Parádní scénář. Ivan Trojan je prostě klenot. Brzobohatý umí zase zahrát cokoliv. Na Terezu Voříškovou bych se mohl zase dívat od rána do večera. Pavel Liška tam hrál dohromady asi 5 minut, ale za tu dobu vnese do filmu nehoráznou energii. Bravo. Jiří Strach mě čím dál víc překvapuje. Jen tak dál Jirko.