Santa je úchyl! (2003)

Dost dobrá komedie - hlavně jak vždycky rychle utře toho malýho tlustýho kluka :) A viděli jste někdy Santu, který holduje chlastu a analnímu sexu? :D

Rytíři ze Šanghaje (2003)

No jo tak tahleta dvojka nema vubec chybu - pokracovani paradni komedie Tenkrát na východě je jeste lepsi

Růžový panter (2006)

Tak tomuhle říkám komedie - ty hlášky Stevea Martina absolutně namjí chybu - Zatýkám vás za mordu Piera Fuchetta - Pier Fuchett? V tom případě je případ zavřen :)

Ro(c)k podvraťáků (2006)

A znovu Jirka Mádl a Vojta Kotek - příběh o ničem, ale nasmál jsem se dosyta. "Jsou tady všude naše stopy, nás zavřou" - "Jaký stopy?" - "Sem na něj plivnul, krev a otisky prstů" - "Proč na něj pliveš vole?" - "Sem viděl ve filmu" - "Seš debil?" :o)

Rafťáci (2006)

Dost dobrá komedie s našima známýma snowboarďákama. Nejlepší věta: "Ty vole, ta smůle se mi lepí na pinďoura". :))

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Jako vždy dokonalá režie našeho Miloše Formana, ale hlavně skvělý herecký výkon Jacka Nicholsona, za který ZASLOUŽENĚ získal zlatou sošku

Malá Miss Sunshine (2006)

Where's Olive? :o) Nádherný snímek - nic víc dodávat asi nemusím

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Rozhodně zatím nejlepší ze všech čtyř natočených dílů. Na Harry Potterovi mě vždycky nejvíc fascinuje ta výprava, to okolí všudde kolem. Alfonso Cuarón se zase vytáhl

Spider-Man 3 (2007)

Tohle je spravný Spidey až po okraj plný efektů. Bylo tam víc než jen bojování, ale i řešení vztahů, občas nějaký ten humor. Spiderman 3 mě zcela překvapil, a hlavně poslední deseti minutová bitka čtyř hrdinů s nadliskými schopnostmi. Pro mě 70%