Eragon (2006)

Zřejmě jsem asi jediný koho to zaujalo. Ano jede to podle již ohraných scénářů, ale má to své kouzlo, pokud patříte alespoň z části k fanouškům fantasy, tak vřele doporučuji. Hodnocení 7/10

Klub sráčů (2000) odpad!

Před pár lety bych to bral nejspíš jako nějakou obstojnou parodii, ovšem s momentálním náhledem to považuji za bizarní pokus o vtip, který se nepovedl. Příšerný dabing a nesympatičtí herci. Hodnocení 0/10

REC 3: Počátek (2012) odpad!

Se slzami v očích jsem sledoval tento produkt zvaný film, ne proto, že by byl dojemný, nýbrž proto, že hloupější film jsem dlouho neviděl. Jako by herci postrádali logiku. Uvedu na konkrétním příkladu: shledání manželů a jejich snad půl hodinové objímání a projevování lásky, které by si jistě každý člověk odpustil při vědomí, že jej pronásledují posednutí lidé. Slátanina první kategorie, ne náhodou mnou označovaná za odpad!! Hodnocení 0/10

Amazing Spider-Man (2012)

Upřímně nelogicky produkovaný film, který jen víceméně kopíroval spidermana 1 a 2. Co k tomu dále říct, průhlednější film už tu dlouho nebyl a doufám, že už nikdy nebude. Nedoporučuji nikomu , možná jako alternativní trest. Hodnocení 4/10

Méďa (2012)

Po dlouhé době film s osvěžujícím námětem, který samozřejmě dodržuje klasicky daný happyend,ale bez toho by to zřejmě už nešlo :), nicméně tento film patří k těm nejkvalitnějším filmům poslední doby. Mark Wahlberg zde předvedl pěkný herecký výkon , který by, ale nebyl, takový kdyby neměl za parťáka méďu, který mu často působí problémy, ale co by to bylo za nejlepšího kamaráda, který by nepřinášel nějaké ty trable. Hodnocení 10/10

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Po předešlých dílech se konečně tvůrci pokusili oslovit zřejmě širší spektrum lidí než první 3 díly, které byly, alespoň podle mého úsudku směřovány puberťačkám jejichž myšlení je jedno velký love story. Dále k příspěvku, scénáristé se zřejmě lehce poučili z předešlých dílů, a tak jak kdyby do toho vložili více snahy. Přidání více efektů a napětí, které ve mě poprvé v této sérii vzbudilo zájem o to jak to s protagonisty dopadne. Jistě pořád mám film mezery, ale pokud se na ně nesoustředíte tak zapadají do pozadí, objektivně se tento film řadí k těm lepším. 8/10

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Epické finále? Pro mnoho lidí jistě kontroverzní, avšak když se zamyslíme nad zpracováním a závěrečným zvratem myslím , že je splněno to co autoři slibovali, ale to bych předbíhal. Potom co se Bella probudí jako upír a musí ovládat svou žízeň se vše mění, no vlastně jen pár věcí. Zamilovaný příběh přetrvává a krom toho, že už není taková "kamarádka" s Jackobem, a toho, že pije krev, tak vlastně nic jiného. Bella si žije vysněný život s Edwardem a jejich dcerou Renesmee. Ale nic netrvá věčně, takový klasický příběh avšak s fantastickým koncem. Hodnocení 9/10

Suprhrdina (2008)

Jedna z těch kvalitnějších parodií, při současném stylu "tisíc" parodií ročně se povedla právě tato, doporučuji jako prima oddychovku. Však parodie jsou od toho, aby je člověk bral s jistou nadsázkou a ne je drasticky odsuzoval jako zarputilý kritik. Hodnocení 7/10

The Day the Earth Stopped Masturbating (2012)

Snímek který nahustil do 3 minut opravdu všechno. Myslím, že hlavní smysl, a to je pobavit, je zde splněn, ikdyž je škoda, že z toho Raphaël Descraques nedostal maličko víc, ale to na kráse moc neubírá. Hodnocení 9/10