Dobrodružství Poseidonu (1972)

Nejvíc akční při záchraně lidí na převrácené lodi je kněz.To je pro mne samotného dosti katastrofická úvaha,ale budiž.Dnes to není tak silné jak v roce 72.Je ale pravda,že jsou horší katastrofické koniny.60%

Twister (1996)

Je to trochu lepší béčkový film.Pěkné jsou ty tornáda,ale jinak vlastně nevím o co tomuto snímku jde.Chvilku se mi zdálo,že má tornádo vlastní rozum,ale pak se toho leklo a možná i filmaři.55%

Purpurové řeky (2000)

Jenom bych kopíroval,protože to přesněji nedokážu napsat,než třeba Galadriel.Pro mne 70%.Fakt škoda konce.

Znamení (2002)

Ne.Kruhy a znamení v obilí je určitě dobrá záhada,ale tak,jak je to pojaté v tomto filmu je pro mne zklamáním.Naprosto jednoduchý scénář,který fakt nic neřeší.Kamera šla.40%

8 MM (1999)

8mm je film,který si zaslouží pozornost,už jen proto ,že N.Cage je tu v lepší formě.Zajímavý děj a s geniálně zvládnutým napětím.Nevím proč tento snímek není výš,určitě by si to zasloužil.85%

Zdrojový kód (2011)

Mne tento film přestal po nějakým čase bavit a to proto,že měl hlavní hrdina nespočet pokusů.Když jsem si to tak nějak přeložil do života,tak by všechno šlo v podstatě snadno napravit.Možná i to ,že někdo 5x zemře.Zahrávat si s časem není vůbec jednoduchá věc.65%

Všemocný (2011)

Věčná škoda,že film není dotažený do konce v duchu,ve kterém začal.Jakoby se ten scénář musel rychle dopsat.Škoda.66%

Sedm let v Tibetu (1997)

Pitt má horší filmy,než je tento,takže proč ne.Samotný Tibet je zázračný a jsem rád ,že mi to tvůrci nevyvrací.80%

Habermannův mlýn (2010)

Hodně jsem o tomto příběhu přečetl a tak je mi líto,že film podle skutečnosti jede tak z 10 ti %.Ano Herz to přiznává,že se nechal jen inspirovat,ale přátelé,ať se vám to líbí nebo ne,zvěrstva nedělali jen němci.....55%

Psycho (1960)

Ani Psycho (stejně jak Ptáci) mne nenechalo se bát.Je to spíš napínavější kriminálka celkem uceleně natočená.Možná to ani horor být neměl,třeba jen chyba tisku.65%