X-Men (2000)

Průměrný film o nadlidech,kteří si to rozdávají mezi sebou a k tomu mají k dispozici neomezený počet výmyslů.Je to film,který vás může svým způsobem dostat,ale taky otrávit.Já jsem někde mezi tím.65%

Prci, prci, prcičky (1999)

Před chvílí jsem se věnoval filmu Mamma Mia a teď tohle.Možná je tam pár záseků,ale ani toto není to,co by mne fakt strhlo.Film podle mne úzce vyhraněný a tím pádem,mne vynechal.Nevadí.32%

Mamma Mia! (2008)

Těžko říct,pro mne jednoduchá letní komedie,ale má slabost pro Meryl přidává hvězdičku.Na druhou stranu zase nemusím Brosnana,takže se to ve mne bije.Asi to osloví milovníky skupiny ABBA.50%

Slavnosti sněženek (1983)

Já myslím ,že tento film by měl být tak vysoko,protože svou jednoduchostí,ale přitom úžasnou formou ukazuje ne jen na Kersko,ale vlastně nás všechny.Zatím jsem se u toho vždy pobavil a sněženky si náležitě užil.95%

Kolja (1996)

Příběh ,který by mohl být ze kterého koliv okresního města,kde byli rusáci v kasárnách,a nebo jak chcete.Když se na to dívám s odstupem ,tak to tolik silné zase není.Do půlky filmu byla Šafránková skvělá,ale scénář ji nakonec dal jen těhotenství.Možná mne ukamenujete,ale myslím si ,že hl.mužskou roli neměl hrát Z.Svěrák.Ačkoli miluji Cimrmany,tak tady Svěrákova čitelnost a předvídatelnost je opravdu ke škodě,což ale v divadle působí naopak efektně.Mladší Svěrák má rád detaily,což dělá snímek zajímavý,ale pro celkový efekt mi to nestačí.Film určitě stojí za vidění,ale není třeba nechat na sebe působit reklamu a celý ten humbuk kolem.Pak vám vyjde normální ,celkem pěkný film,který ale třeba na Obecnou školu nemá...

21 gramů (2003)

Přišel jsem pozdě,abych přinesl něco nového,takže:Marigold,Dan9K,Rousse.....děkuji (100%)

Kůže, kterou nosím (2011)

Bránil jsem se,zejména jsem si nebyl jistý,jestli mě Banderas zlomí,nakonec ano.Řekl bych že Antonio to pojal tak trochu Bartošovsky,čili sehrál to v klidu.Podle mne zajímavý scénář,ale hlavně E.Anaya - té jsem věřil,že je hraje vnitřně muže,přes veškerou svou krásu.Snímek,který stojí za vidění.79%

Pravidla moštárny (1999)

Pozoru hodný film.Pravda,kdybych jej měl teď převyprávět,tak budu mít trochu problém.Podle mne klidný,možná trochu melancholický děj vás ale nepustí.Skutečně zajímavá Portmanova réžie.Scénář je podle mne dokonalý,takže moc doporučuji.Věřím,že vás film nezklame.88%

Nepřítel před branami (2001)

Vynikající výprava,ale to je vše.Filmu chybí dotažení,ať už tady zmiňovaná angličtina,nebo naopak genialita střelců je až zarážející,ale netvrdím,že by to tak nemohlo být.Nic méně film se podle mne tak trochu zastavil,ustrnul.V každém případě to ale není špatný pokus.65%

Sám doma (1990)

Mě na tomto filmu nejvíce šokuje 86% na čsfd.Takže asi dost dobrej film.(Ale mezi námi,není to docela pravda,zkuste si přečíst to co napsal Burg a já s ním souhlasím a mimo to,ani v komedii nemohu uvěřit ,že by dobrá máma zapomněla na své dítě a právě tento hrdina mohl být taky trochu méně kýčovitý.....45% )