• Telenovela

Air Buddies - Štěnata (2006)

Hvězdička asi jen za Trevora Wrighta, na kterého se mi dobře kouká už od dětství. Pro děcka to asi je zábavné, moje mladší sestra(velice se bojím, jaký její filmový vkus bude) je toho příkladem, ale jinak. Plytký, nudný, tisíckrát ojetý děj, špatně vytvořená mluvící štěnata, ještě horší šerifův psí zástupce, kde to vyloženě bije do očí. Postavy holt musí být černobílé, ale to přehrávání je něco děsného. Hodně slabé, přehodnělé postavy, nejlepší výkon asi předvedla hladová tygřice. A blbosti jako chůva pro štěnata, či konkurz na to na lidi, kteří si vezmou/nevezmou štěnata, s tím už se musí počítat.

American Crime Story (2016) (seriál)

Herecké obsazení viditelně zvedlo celkovou prestiž seriálu a nasadilo opravdu vysokou latku. Jede to slimejším tempem, zato nám ukazují podstatná fakta. Možnost dívat se na to z obou stran a pokládat si otázku O.J to udělal, O.J to neudělal. (Jasně, že udělal.:D) Cuba Gooding krom komediálního nadání umí perfektně zahrát na vážnou notu a labilního O.Je zahrál dokonale. David Schwimmer u mě navěky bude ten nouma Ross, ale ten jeho přecitlivělý Bob Kardashian je hodně uvěřitelný a člověk se musí furt soustředit na ten jeho elegantní šedý pruh. Kdo se mi z celkového obsazení do noty trefil nejvíc byli Sarah Paulson a Johnny Travolta. Mám ráda takové ostřílené právníky s bojovým duchem. Jen jeden z nich chce spravedlnost, druhý slávu. Některé díly jsou sice slabší, ale i tak má zvědavost přichází s dalším dílem a opravdu mě zajímá, jak to dopadne. Sice všichni víme, jak to skončilo, ale počítám s tím, že to tvůrci závěr smíchají do takové neutrální cesty.

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Not Bad. Show je to celkem pěkná, ale zároven v něčem hodně přitažená za vlasy. Tyra ráda připomíná, že se z nuly vyšplhala na nejvyšší bod, pak ta stará rachotina Janice, která ráda prohlašuje, jak kdysi dávno fotila pro Vogue a s obličejem připomínaje Rockyho Balbou v ženské podobě....a další. Jinak dle mě se to výrazně neliší od světa modelingu a tím myslím to vyřazování. Svět modelingu na vysoké noze chce ty nejlepší z nejlepších. Podívána, která nenudí, ani nenadchne....je celkem pěkné pozorovat jak se naivní děvčata snaží zapůsobit.

Amputace (2012)

Film mě neskutečně bavil. O holce, která je jakýsi démon společnosti, co si jde neodbytně za svým, úplně ignorující okolí, které jí pohrdá a i tak dosáhne všeho, co si zamanula. Přímá, mnohdy bezcitná, cynická, jediné, co miluje je její mladší sestra a tahla zápletka vygraduje do opravdu velice stavnatého finále, kde jen čumíte s otevřenou pusou, co jste to právě viděli. V roli ošklivky modelka, v roli utáple matky z předměstí je bývalá pornohvězda. Není to horor, ale spíše taková černá komedie o psychicky narušené holce, co až příliš miluje gore a přecenuje se ve všem, co dělá. Ve výsledku skvělá syrová podívaná, kdy jenom čekáte, kdy se trochu více odváže. Malá uchylárnička.

Andělská tvář (2001)

Jsem zvrácená, ale mě se to líbílo. Neměla jsem tendence vnímat Pomejeho jako bulvární hvězdu, kterou dnes je, proto se mi v té roli líbil. Filip Blažek taky a Míša Kuklová jako mladá hraběnka byla roztomilá. Na české poměry mi to přišlo vydařené, byly vidět peníze, co se do toho vrazily. Já proti tomu filmu zkrátka nic nemám, není dokonalý, ale nebudu ho uražet jen proto, že ho režíroval Troška a financoval Pomeje. Vizuální stránce se to povedlo, ale je pravda, že Pomeje neohromil tolik, jak by měl, ale snažil se.

Angel (1999) (seriál)

Seriál, který si mě získal! Prostě se pokusím, co nejlépe napsat, jak to, že ho mám radši než Buffy. I když to je jednoduché..protože tam není Buffy.:D Seriál je daleko temnější a dospělejší, než Buffy, která pořád vrávorá o poctivosti a slitování...Angel se s žádnou postavou, která je zlá vůbec nemazlí. Vyhodí upíra z okna, který v bolestivé agonii toho, že mu hoří celé tělo řve a než dopadne na zem, je z něj popel. Angel se pak otočí na podpatku a se vztyčenou hlavu odejde.Takhle se to má dělat. Angel jako hlavní postava, se tolik neroztahuje, jak Ms.Summers, kolem které se prostě musí točit vše. Postavy zde mají svůj vlastní vývoj a prostor pro svůj rozkvět, jako Cordelie a Wesley, které na konci nepoznáte. Ač je to spinoff má mnohem rozmanitější a zajímavější děj, než jeho kolébka. Seriál je více horor a méně drama...romantiku zde hledejte jen ojediněle. Pro mě je to nejbožejší, nejrafinovanější, nejkrásnější (a vůbec všechny kladné nej) seriál EVER! Rozhodně doporučuji. Svým stylem, šarmem, elegancí a samozřejmě akčností se řadí do dobrého nadprůměru.:D

Angelika (2013)

Mě to zkrátka nesedlo. Interiery jsou s digitalni kamerou laciné, nepůsobí tak božsky jako v původním filmu. Herečka Angeliky...nemohla jsem rozeznat, zda si hraje na Angeliku nebo na Michelle Mercier. Jako manekýna by šla, ale na nežný půvab Michelle opravdu nemá. Nicolas je úplně zmrvenej, měl bý ve věku Angeliky, ne nějaký prošedivělý 30tník. Joffrey svůj věk zvýšil o 100% jak je vidno. Nemělo být Joffreymu 30? Ta gerontofilní scéna tomu nepřidala. Blivajs. Postavy nemají žádny um, charisma, nebo šarm i když se snaží. Angelika působí spíše protivně, od začátku až do konce. Joffrey přinejmenším jako sympaťák, ale určitě né do postele. Hossein je Hossein. To nasvícení bylo hrozný, nebo spíše stínování. Někdy méně znamená více. Film ve mě nezanechal žádné emoce. Né že by klasická Angelika byla veledílo, ale kvalitně lepší. Mezi Angelikou a Joffreyem nebyla vůbec žádná chemie..člověk nepozná kdy se do něj zamilovala.

Angelina Ballerina (2001) (seriál)

Na pořady pro děti se nesnažím být kritická, ale tahle mizerná grafika je hodně velký mínus. Až budu mít děti, tak tohle jim nepustím z důvodu, že v hlavní roli je nafoukaná a sebestředná krysa...tohle za vzor neberu a koncipované jako odstršující případ to není.

Another Gay Movie (2006)

Proboha. U téhle parodie na prcičky jsem se chytala za hlavu. Více jsem litovala herců, který tam hráli. Z 50%parodie a z 50%porno. První díl celkem šel, ale ten druhý děs běs. Chápu gay prcičky, ale to, že tam nebyl ani jeden heterák bylo až moc Ale i tento snímek má pozitiva a to v podobě Nica...jednoduše se nemužu zbavit dojmu, že mu to hrozně sluší, ne že bych byla na trendaky, ale proste mu to sluší. nevěrohodné.

Another Gay Movie 2: divoká jízda (2008)

No jak to napsat. Je to prostě hovadina, tak se na to tak musíte dívat a pak pochopíte, co mají za divný smysl pro humor. První film celkem šel, ale tohle je strašně umělé a celkově horší než 1.díl. Postava Nica se celkem o dost zhoršila, ale taky to nebylo tak děsný. Je to prostě taková parodie na parodii..celkové zesměšní homosexuálu, transexuálu. Docela jsem se divila, že tam hráli tak hezcí chlapy...upřímně jsem je zase litovala..co člověk pro slávu neudělá, ale tady si moc nepomohli.