Utajený pasažér (2021)

Docela sklamání.Nevyužitá příležitost.Spousty větších či menších chyb (hlavně v příběhu). Ta největší - jak se sakra stane, že v raketě pod deklem zůstane nakufrovaný montér - a to je černý. A všimnou si toho až X hodin po startu - ve vesmíru. Nebo na konci - používání slunečního štítu na přilbě asi někoho nenapadlo. Stejně jako vše jistit - bombu s kyslíkem k sobě, sebe okolo lana. To by snad napadlo i idiota. Ovšem inteligenty s doktoráty né... :/

Tom Clancy: Bez výčitek (2021)

Přečernouškováno... :/ Tenhle mozkový výplach dnešní doby fakt nebrat. Mimochodem té blbce Greerové to nešlo věřit ani náhodou. Děs. To je tak, když jedinou kvalifikací proto si vlézt před kameru je být černý jak boty :/

Nikdo (2021)

Lahůdková akční komedie, bavil jsem se :)

Jako v bavlnce (2020)

Nedoceněný film. Nechápu zdejší hodnocení... Měl by mít daleko víc. Protože se mu nedá skoro nic vytknout. Když čtu komenty troubů co dali slabé hodnocení, je zřejmé, že hodnotí nasrávací děj a dávají nízké hodnocení kvůli tomu ději... Fakt troubové..., nedochází jim, že je to tak dobré, že je to vtáhlo a podlehli tomu filmu. Dávám plný počet *****

Tenet (2020)

Překombinovaná megaptákovina a chaos nejvyššího kalibru v hlavní roli s nesympatickým čmoudem "muhamadem". Děs běs, co je problém dokoukat, aby se na konci člověk stejně utvrdil, že se neplete a že promrhal 150 minut... Hvězdu jen za ultravysokou Bětku Debicki.

Akta X - Babylon (2016) (epizoda)

Nechápu to hodnocení tady... Mega stupidní 3. díl má vysoké hodnocení a tento sice nic moc díl, přesto 100x lepší než zmíněná odpadní trojka hodnocení jen 51%? WTF? Není to kdoví co za dílo, ale zasloužilo by lepší hodnocení.

Akta X - Setkání s příšerodlakem (2016) (epizoda)

Trapné, když dědek prohlásí - jsem chlap ve středním věku... Mulderovi už v této sérii hrabe víc než to bývalo obvyklé. Tady už je na facku a fakt mě s*al. Doufám že ho v dalších dílech zase unesou a bude od něj klid. Starý, tlustý a protivný chlap. A děj? Katastrofa. Rádoby pohádka pro malé děti. Chjo.

Akta X - Přeskoč žraloka (2002) (epizoda)

Epizoda o ničem, ale asi bouchnu šáňo :) Konečně konec těch 3 trotlů co mi v seroši pili krev...

Extáze (1991)

Tento film není pro masy. Ale pro někoho může být velkým poselstvím. Do nebe se nedostane ten kdo tam nechce.