Moonraker (1979)

Bond vo vesmíre.Neni to niečo načo by bol človek pri Bondovi zvyknutý, ale celkom sa to dalo.Miestami mi to skôr pripomínalo nejakú paródiu ako seriózneho Bonda.Inšpirácia Hviezdnymi vojnami bola zjavná.

Starý páky (2009)

Komédia, ktorá má niečo do seba a náramne som sa pri nej bavil.

Divočáci (2007)

Bolo tam pár vtipných scén, ale celkovo to bolo priemerné

Casino (1995)

Skvelý film o mafiánoch,ktorý aj napriek svojej dĺžke dokáže upútať a nedovolím vám odíst,pokým to nedopozeráte.

Mafiáni (1990)

Film v ktorom sa premieta jeden život ganstra od jeho začiatkov až po jeho koniec a spoluprácu z políciou.Skvelý Joe Pesci,ktorý sa hádam pre role mafiánov asi doslova narodil.Sadnú mu ako uliate.

30 minut po půlnoci (2012)

Najslabší film z filmov,ktoré boli tohto roku nominované na Oskara.Akurát to hralo na americký patriotizmus a že dostali toho kto stál za útokmi na dvojičky(ak to bol vôbec on).Hlavne asi aj preto bol nominovaný na Oskara,nie pre kvalitu snímku ale hlavne preto o čom bol príbeh.A príbeh bol tom na čo su američania hrdý a to sa aj akademii pačilo.Som rád,že neziskal oskara,lebo si ho popravde ani nezaslúžil.Hlavná predstaviteľka mi poriadne liezla na nervy a dopozeral som to zo sebazaprením.

Proti proudu (2009)

Paul Thompson sa rozhodne preplávať rieku Hudson po celej jej dĺžke s tím, že keď to dokončí na všetko sa vykašle a zo všetkým skoncuje.Garde mu robia Jeff a Liz, ktorý sa ho snažia odhovoriť od jeho plánu zo všetkým skoncovať.Film na jedno kuknutie, pretože 2x ho už nebudete chcieť vidieť.

Norman a duchové (2012)

Príjemné vidiet zombíkov aj v animáku.Hlavne keď to celé malo hlavu aj pätu.

Hotel Rwanda (2004)

Vynikajúci film o konflikte v Rwande kde vypukla vojna medzi kmemi Hutu a Tutsiu.A ako sa jednému mužovi podarilo zachrániť stovky životom.Nebolo to jednoduché, trebalo hľadať kompromisy, ktoré sa rodily ťažko.Za tri mesiace v Rwande zomrelo skoro milión ľudí.Čo je číslo, ktoré mu sa dá len ťažko veriť.