Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 2 body
Frolec
Jan Luzinsky
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
homo sapiens
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Sci-Fi
Krimi
film
seriál
USA
Indie
Velká Británie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Útěk ze Sibiře
(2010)
Americká krása
(1999)
Parfém: Příběh vraha
(2006)
Narušení
(1999)
Ostrov
(2005)
Have Dreams, Will Travel
(2007)
Faunův labyrint
(2006)
O myších a lidech
(1992)
Piráti na vlnách
(2009)
Dokud budu žít
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
pnboss
Ramanam
wege
ivuska79
Časové pásmo bylo změněno