Sicario 2: Soldado (2018)

Rozbeh fantastický. Prvá tretina ušla. To, čo sa dialo potom, bolo niečo medzi rodinným filmom a Útekom zo Sibíri. Scenáristovi začalo šibať, alebo práve došibalo, neviem, ale to čo sa dialo dve tretiny filmu - slabé, veľmi slabé. Jedno z najväčších sklamaní roku.

Skorosestry (2018)

Nie je to vyslovene komédia, aj keď na zasmiatie je tam toho dosť. Príjemný film, pekné (a hlavne dobré) herečky, zaujímavý dej s otvoreným koncom.

Tátova volha (2018)

Priemerný scenár vytiahli hore vynikajúce dámy Eliška s Táňou. Nepochyboval som nikdy o hereckom umení spomenutej dvojice, no bez nich by to bol zrejme iba brak.

Alibi na klíč (2017)

Neopozeraný námet originálnej francúzskej komédie. Držalo to úroveň ako situačná komédia i ako celok. Veľmi dobre vybratí herci, skvelý scenár. Výborne som sa zabával. Odporúčam.

Baby Driver (2017)

Príbeh ako mnoho iných, ale... natočený ako minimum iných... som veľmi prekvapený, ako "inak" sa takýto klišé príbeh ešte dá natočiť.

Bastardi (2017)

Pointa pekná, herci tiež, ale zvrat očakávaný, príliš dlhé. To ani nebola komédia, skôr taký lepší rodinný film, kde som sa občas zasmial - ale to na tom filme podľa mňa priorita nebola.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Konečne dobré Emmine herectvo, ktoré narušil stupídny scenár. On sa síce snažil byť chytrý, dokonca aj myšlienka bola skvelá (aj keď hororová), ale mám pocit, ako keby scenáristov stále niekto vyrušoval, dej sa nejako rozpadáva... a ten záver? Buď je to hlúpe naschvál, ale to pripravili na pokračovanie...

Cuky Luky Film (2017)

Môj filmový vkus je síce na inej planéte, ale celkom dobre som sa bavil.

Dokud nás svatba nerozdělí (2017)

Trochu to viazlo, nemuselo to byť tak dlhé. Nakoniec ale myšlienky zvíťazili nad samotným obsahom. Slušná francúzska komédia.