O statečném kováři (1983)

Tuhle pohádku jsem od dětství milovala, miluju jí a budu jí milovat pořád. :)

Klub rváčů (1999)

Velká očekávání způsobená vysokým hodnocením tohoto filmu u mne vystřídalo velké zklamání...Bohužel na mě film působil tak nějak nemastně neslaně, neustálý kolotoč násilí a ničení mě brzy přestal bavit , stejně jako sledování děje v odporném ponurém domě a nakonec mě nejvíce zklamal konec s velkou nevychytávkou, kdy si Norton ustřelí hlavu, aby se zbavil Pitta, avšak zemře pouze Pitt a Norton vše (asi božím zázrakem) přežije a vše vypadá, že ho asi jen štípla vosa.Stejně tak neoriginální je i konečná scéna, kdy se hlavní hrdina společně s Marlou dívají na padající mrakodrapy.Nevím, na čí straně je chyba, ale mně tohle vážně neoslovilo.Možná je to proto, že podle mého je větší frajeřina věci vytvářet než je ničit, a s lidmi žít než je bít.

Vymítač ďábla (1973)

Na svoji dobu dokonalé a velmi reálné. Tak reálné, že jsem si na konci všech těch hrůz řekla: Proč?Proč jsem se na to dívala??? .Perfektní kousek!!!

The Zero Boys (1986)

Druhý film v historii, kde se postavy chovají (poměrně) reálně a ne jako v hovadinách typu Hory mají oči.

Superpilot (1992)

Film, od kterého jsem se nehla ani na vteřinu. Krásné hlášky a zábavu vystřídalo napětí a téměř tragický konec. No uznejme, že kdyby je nakonec zabili jejich vlastní přátelé, byla by to ironie. ***

Drákula (1979)

Podle mého názoru zatím nejlepší verze Stokerova díla. Samozřejmě sem nepočítám českou verzi s Iljou Rackem, která je naprosto dokonalá.

Žena za pultem (1977) (seriál)

Souhlasím s Golfistou, to, co předvádějí dnešní komerčácký televize je zrůdnost pro debily. Zato tento seriál je vlasně komický. Velmi velmi komický. Hlavně ta uvědomělost. A ten "Andulčin" knír prostě miluju. ;)

Mechanik (2004)

Film, který sledujete se sevřenou hrudí, napětím ve všech svalech a neustále přemýšlíte, jak to s tím vyhublým Trevorem vlastně je.Brilantní zpracování námětu o člověku štvaném vlastním svědomím a o tom, že za všechno se musí platit, ikdyž je cena někdy velmi velmi vysoká... Vynikající výkon Christiana Balea.

The Doors (1991)

Tleskám Valu KIlmerovi.Neuvěřitelné splynutí s postavou JIma Morrisona.