Ashby (2015)

Priemerný americký film. Avšak chlapec má potenciál, ale ešte stále sa musí učiť, ako podať taký herecký výkon, ako Mickey Rourke - vďaka nemu bol ten film pozerateľný. Záverečná scéna bola vyvrcholením, na ktoré som čakala celý film, a musím povedať, že to splnilo moje očákavania priemerného, príjemného filmu, ktorý si pustím, keď si chcem oddýchnuť. Spočiatku som nerozumela, prečo sa dal Mickey na post takejto role, ale bola som milo prekvapená. Aj z takejto role dokázal vydať zo seba čo najviac. Čo ma mrzelo je, že sa tam mohli viac zamerať na vzťah chlapca s Ashbym, ale ako už bolo spomenuté - splnilo to očakávania priemerného filmu.

Princezna zlodějů (2001) (TV film)

Jááj, to bolo veľmi pekné :D Taká škoda, že sa nemohli vziať :) Milujem romantické filmy z minulosti :D A samozrejme šťastné konce :D Podľa mňa McDowell bol naozaj veľmi roztomilý :) Nie je to zrovna nejaký známy perfektný film, ale určite na spríjemnenie chvíle je :) Tak keďnemáte čo robiť odporúčam :D :D

Iron Man 3 (2013)

Film sa mi veľmi páčil. Veľmi dobré technické spracovanie, herci odohrali svoju úlohu naozaj perfektne... Ako vždy Robert Downey Jr. sa pre túto rolu hodil úplne, že the best :D... Nikdo by ju nezahral lepšie. Nechýbala ani romantika - Gwyneth Paltrow ako odhodlaná bojovať za svoju lásku až do konca (aj keď mali menšiu krízu). Bolo to zaujímavé, obaja pre dosiahnutie svojho cieľa museil veľa obetovať. Ako ináč, muselo to byť aj vtipné, čo sa scenáristom podarilo úžasne, ale taktiež opakujem, že postava Tonyho Starka v podaní Roberta Downeyho bola na nazaplatenieDDDDDDDDDDDDDD :D. Záchvaty úzkosti Tonyho Starka - jednoducho :DDDDDDDDDDDDDDDD Páčilo sa mi aj ako do deja zapojili pomoc "obyčajných ľudí" (malý chlapec a muž v dodávke)... Nemôžem dať nič iné než 5 HVIEZD!!! Odporúčam pozrieť! Asi najlepší Iron Man zo všetkých!!!!!

Až tak moc tě nežere (2009)

Myslím si, že všetci herci podali skvelý výkon. Už len to, že tam hralo toľko hereckých hviezd to urobilo zaujímavým. Myslím si presne ako T2, že tam toho nemuselo byť tak veľa ale inak naozaj výborné. Človek musel neustále na niečo myslieť, nikdy nebol, že som sa nudila alebo niečo podobné...

Poslední vládce větru (2010)

Slabý scenár a začiatok filmu bol slabý. Nejaké emócie som začala pociťovať až na konci filmu... Mohol byť akčnejší a mohli sa trocha podrobnejšie venovať tomu deju. Taktiež dej filmu akoby skončil v polovici. Vizuálne efekty boli presvedčivé. Keby nebol hudobný podmaz, tak by bol film veľmi nudný. Akurát ta pointa bol celkom dobrý nápad.