• Thriller

Crazy Joe (2013)

Na začiatku som si vravel, že Statham v takom pomalom filme, to bude asi blbosť alebo Jásonova horná hranica džiu šitsu ochotníctva. Postupne ma to vtiahlo a aj to zrýchlilo jebtiškovskú rýchlosť (nič moc rýchlosť, ale lepšie než nič). príbeh to má podľa mňa zaujímavý a isto vás veľmi skoro, ako ja mňa, napadne, či bude Štatistický Šunkovič aj plakať, alebo len kopať nožkami.

Synové Norska (2011)

Punk je v Nórsku. Aj keď sa tam vôbec nehodí, je tam zbytočný, bezdôvodne, zas až tak úplne bezúčelový nie je pretože - dá sa o tom natočiť film. Johnny Rotten tiež určite čumel, čo sa to na plátne deje. Oprášte zicherky a spievajte so mnou "Oddvar Norgli..."

The Battery (2012)

Na toto som sa tešil? Zopár dobrých vtípkov, inak úbohé. Vygraduje to až tak úplne, že to človek pozerá už len zo zvyku. Pretože pozerať záverečnú asi polhodinu, ako postavy nič nerobia a nič sa nedeje!! Hudba baví možno 20 minút, potom je otravnejšia než režisér. Tu prítomný Fr to zhrnul, že sa lepšie ani nedá.

Spring Breakers (2012)

Úplne hrozný film. Bez všetkého. Keď sa už nič nedeje, skáču kozy, a keď aj to omrzí, trasú sa prdele. A kozy skáču od začiatku. Nastrihané a namixované to je, ako keď si za hodinu robíte už dvadsiatu piňa coladu. Všemožne sa to snaží zaujať, spôsobom rozprávania príbehu, postavami, ale všetko je tak odporne debilné, že sa divím, že som to hneď nevypol. No a za to ta jedna hviezda.

Nikdo nepřežije (2012)

Začína to dobre, dokonca to pokračuje ešte lepšie, ale potom je to lovenie a zabíjanie už len naťahovaním času. A to má pritom film príjemných 88 minút. Inak to nič originálne nie je, ale aspoň sa na to dá pozerať, nie je to odfláknuté alebo preumelkované. Iba tak trochu. Chýba tomu nejaké poriadne ukončenie, dúfam, že sa s preživšími postavami už nikde nestretnem. Nie, že by som sa bál.

Static (2012)

Na začiatku tušíte o čo pôjde, do polhodiny sa vám to potvrdí a potom sa už len čaká, či z toho ešte niečo poriadne vytrieskajú. Možno keby boli aspoň béčkoví herci, tak je ten film pozerateľný. Takto to patrí do kategórie "keby som vedel ako to je urobené.." Najväčšia sranda nastane, keď Miloš Ventimiglia behá pred koncom jako splašené kura po dvore s patykom v prdeli. Ten beh nepatrí na plátna a obrazovky, divák ho radšej nikdy uzrieť nemal. Poznačilo ma to. Vedel som, že raz za "šedý" downloading zaplatím, no ale takto..

The Mooring (2012) odpad!

Parkinsonova kamera, naviac aj uhýba, keď sa niečo závažného deje, presvetlené jak hovado. Ani Riddick by pred tým svetlom neušiel. Nudne nastrihané, jak plesnivé nehty. nesympatické postavy, úplne všetky, trápne bizarné konanie. No hrozná sračka.

The Unbroken (2012)

Necelých 10 mnút stačí na to, aby ste si urobili obraz o celom filme. Tá hviezdička je za to, že vám už v prvých scénach dajú na výber, či to pozerať alebo nie.

Pach krve 3 (2009)

Dosť zlé. Inak neviem čo napísať.