Krvavé léto v New Yorku (1999)

Hlavní hrdinové jak vystřižený s Pomády,oblečení ,účesy ,tráva, pravý 70léta a v čele J.Leguizamo který podle mě dost přehrával a vůbec se tam nehodil,pak se objevý první oběti vraždícího maniaka ,ale vůbec mi to nepřipadalo jako napínavý drama,policajti vypadají jako imbecilové,žádný pořádný detektiv,žádné napínavé scény pro mě nuda.

Jonah Hex (2010)

Comiks míchnutý z westernem nebylo to špatný,příběh to nějaký mělo (bývalý voják kterého zabijou pak vstane zmrtvých aby se pomstil)sem tam i vtipná hláška,dobrý přestřelky a akční scény takže žádná nuda to nebyla.

Spolubydlící (1992)

Allison sežene spolubýdlící přes inzerát Hedru,všechno se zdá fajn až po čase když Hedra svede a zabije jejího přítele začne mučit i Allison.Docela zajímavý příběh akorát ve slabším filmovým podání ale napínavou atmosféru to nějakou mělo.

Muž ve stínu (2010)

Pro mě osobně strašná nuda,vydržel jsem to asi přes hodinu a nic se neudálo žádné napětí nebo zajímavá scéna,jenom kecy o životě politika a jeho knize kterou chce napsat od najatého spisovatele.

Rudá planeta (2000)

Pár dobrých efektů a pár menších akčních scén na to se dalo koukat,jinak nudná sci-fi na to že v tom hráli docela dobří herci bych čekal víc ale za to může hlavně scénář a režie takže podprůměr.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Stejná podívaná jako jednička,znásilněná holka a pak sladká sadistická odplata.Některé scény dost brutální jako vypálení krku elektrikou dokud mu neshoří půl ksiftu nebo mačkání koulí ve svěráku,spíš než filmový zážitek se z toho chvílemí dělá šoufl,ale určitě jste jí taky fandili aby je všechny dostala.Dobrý herecký výkony.

Corrina, Corrina (1994)

Tento druh filmového žánru moc nemusím i přesto se to nechalo,je to spíš romantické drama s vtipnějšími scénami o které se zasloužila většinou W.Goldberg.

Havran (2012)

Historicko ponurá atmosféra a ještě k tomu když se příběh odehrává za šera nebo po tmě mi ve filmech moc nesedí i když scénář a herecké výkony byli dobrý,zrovna tak způsoby vraždění byli neobvyklé a tím i zajímavé a dodaly filmu napínavější a děsivější atmosféru tak mě film moc nechytil,pro mě thrillerový průměr.

Liga výjimečných (2003)

Dobrá dobrodružná,akční a zábavná podívaná.Výborný triky a efekty.Sestava ligy je skvělá dobrodruh,upírka,Jekyll a Hyde,nesmrtelný,neviditelný a Nemo.

Já, Frankenstein (2014)

Nebyl to zase takový průser,vizuálně to docela ušlo,příšery taky docela dobrý,akční scény taky dobrý,příběhově to byla blbost ale na přemýšlení jsou jiný filmy takže na oddych to stačilo,s většinou hereckých výkonů spokojenost.