Klub rváčů (1999)

Tak toto je skvělé dílo! Edward Norton předvádí úžasný výkon a pointa mě nechala s ústy otevřenými. Skvělé!

Equilibrium (2002)

Prvotní nápad dobrý, herecké výkony taky ušly, ale už asi od poloviny filmu bylo jasné, jak to dopadne. Souboje kromě nesmyslných otoček jinak velmi efektní!

Lotrando a Zubejda (1996)

Dle mého názoru nejlepší pohádka, vyrostla jsem na ní. Perfektní zfilmování skvělé předlohy od pana Čapka sršící "cimrmanovským" humorem, vhodná pro děti i dospělé.

Anděl Páně (2005)

Od dob Lotranda a Zubejdy nejlepší pohádka. Krásná hra s češtinou, to mi chybělo. Vypadá to, že Strach pochytil ledacos od Svěráka, což je skvělé.

Pond Life (2012) (seriál)

Krom té poslední části velmi vtipné a kreativní kraťasy, které jsem si užila.

Pán času - Další doktor (2008) (epizoda)

Jen by mne zajímalo, jak se Doctor dostal dolů z toho TARDIS, když říkal, že s tím letí poprvý. Čekala jsem něco jako: "Tak, a teď mě dostaňte dolů." Jinak skvělá epizoda, zajímavý nápad, skvělá interakce mezi oběma "Doctory".

Pán času - Nevěsta na útěku (2006) (epizoda)

Krásné herecké výkony Tennanta i Tate, leč přesto nestačí na zlepšení ubohého příběhu.

Pán času - The Time of the Doctor (2013) (epizoda)

Opravdu netuším, zda tam bylo tolik příběhových nedodělků, nebo jsem to jen nepochopila. Přišlo mi to dost překombinované. Proč by například Time Lordi zachraňovali Doctora a vzdali se naděje, že se vrátí? Navíc to vypadalo, jako by Tasha Lem ovládala příběhy celých 2-3 epizod zpátky, což se mi nějak nezdá. (A vlastně jsem už od začátku nechápala, proč má Doctor omezené regenerace, když je předtím nikdy omezené neměl - asi mi to nějak uniklo). Nicméně těším se na Capaldiho, vypadá to, že se vrátí duch starých Doctorů!

Pán času - Konec času - 2. část (2010) (epizoda)

Perfektní zakončení éry nejoblíbenějšího Doctora! Ano, chvílemi to bylo příliš zdlouhavé, ale to všechno jsem schopna odpustit, když jsem viděla skvělé herecké výkony Davida Tennanta.