Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
23 fanoušků
/ 17 bodů
Pike24
Roman Barták
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Horor
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
Mizerové
(1995)
Sedm životů
(2008)
Patrola
(2012)
Warrior
(2011)
Deadpool
(2016)
Smrt čeká všude
(2008)
Na život a na smrt
(2013)
Americký sniper
(2014)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
17 bodů
Fanklub
(23)
L0ra
paulieM
Céčko
Bonaparte.
sophinocka
otepule
MOONKey1
Zembo81
rtio
Forsbi
z87
mikeey25
tsuba
Box8
Rohlicek9
MarekHafan
Lulinecka
USBejs
mareeek13
Steve_S_
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno