Sucker Punch (2011)

Co to kruci bylo? Všechno a nic dohromady. Všechny epický scény smíchaný do jednoho filmu naprosto nelogicky a bezdůvodně, podaný tak monumentálně, že se na to člověk musí dokoukat do konce. A kdyby ani to nestačilo, všechny postavy jsou sexy polonahý kurvičky…tohle se prostě musí líbit všem! Jako pivo a slanina :D. Řekli si, pojďte udělat slaninu na pivě, a vznikl tenhle film….Né vážně, tohle už bylo trochu moc.

Atlas mraků (2012)

Nedořešené, rozpadlé, nepovedené. Jen málokdy si musím dělat časovou osu, abych si správně dokázala spojit jednotlivé scény. Přesně v půlce mě to taky přestalo bavit. V půlce, teda po hodině a půl. Kur*a, to byl ale dlouhej film! Od snímku s tak vysokým hodnocením jsem čekala mnohem víc. Krásná hudba a nádherné výtvarné zpracování, jsou sice důležité, ale není to vše, co film potřebuje.

Donucen ke zločinu (2011)

Akční, úderné, zajímavé. Co víc si přát? Zkrátka dobrý, přímý thriller. Nesnaží se o nějaký propracovaný děj se spoustou kliček, ale i tak se filmu povedlo pár překvapivých zvratů. Trochu obyčejný, ale naprosto splnil svůj účel, pobavil a udržel mě v křesle až dokonce.

Didier (1997)

To bylo tak absurdní, až to bylo vtipný. Tak extrémně trapnou komedii už jsem dlouho neviděla. Ach ti Francouzi...

Časožrouti (1995) (TV film)

Časožrouti- jedno z prvních sci-fi co jsem kdy v životě viděla- a byla jsem nadšená. Možná tenhle film položil základ k tomu, že se mi sci-fi žánr tak zalíbil. Když jsem ho ale po tak dlouhé době viděla znovu, nemůžu mu bohužel dát vyšší hodnocení. Tehdy, jako na naprosto nezkušeného diváka, na mě ale působil jako neuvěřitelně zajímavý a důmyslný film se skvělým nápadem i zpracováním. Do teď si na ty žravý koule občas vzpomenu, když někdo začne trhat list časopisu :)

Návrat kouzelníků: Alex versus Alex (2013) (TV film)

Chytila jsem ho jen náhodou, ale velice mile mě překvapil. Filmy od Disney jsou poslední dobou dost dolů a málo z nich se dá vážně sledovat, tenhle vypadá na první pohled jako další tuctový škvár, ale nakonec musím říct, že je velice zábavný, s dobrým efektem kouzel (na rozdíl od všech ostatních filmů "Kouzelníci z Waverly"), a herecký výkon Seleny Gomez taky stoupá nahoru. Zkrátka a dobře, jestli nějaký film ze série Kouzelníků z Waverly, tak tenhle.

Hunger Games (2012)

Dobrý nápad, skvělé provedení - problém je ale v příběhu. Kdybych si před shlédnutím nepřečetla úvodní obsah, neměla bych tušení, o co v celém filmu vůbec jde. Skoro nic totiž během filmu není vysvětleno. Jinak byl ale zábavný a dobře se sledoval. Dostal by ode mě 4 * kdyby trochu domyslel děj a důvody všech událostí. Spoiler: Docela mě udivilo, když asi v půlce filmu zapomněli, že mají odpalovat salvy pokaždé, když někdo zemře. Potom, co hlavní hrdinka vyhodila do vzduchu pyramidu z jídla, zlomil jeden ze skupiny 1 a2 týmu vaz vlastnímu členovi a salva nikde. Krátce potom, Katniss poprvé někoho vlastní rukou (šípem) zabila a zas nic. Výstřel z děla se neozval, ani když zemřela africká holčička s kterou se kamarádila.

Nejkrásnější hádanka (2008)

Na to, že jde o obyčejnou českou pohádku, kde nechybý ani jeden z klasických ohraných motivů, které jsme viděli už stokrát, musím uznat, že i tak to byla hezká podívaná. Herecké výkony, nebyly pod bodem mrazu tak jako obvykle, a prostředí působilo přirozeně a přesto pohádkově. I když nejsem zastáncem českých filmů, zvlášť pohádek, tahle si 4* zaslouží.

Red Dwarf: Bodysnatcher (2007)

Svým zpracováním trochu připomíná videa určené k výuce angličtiny, co nám učitel pouštěl v páté třídě. A taky musím podotknout, že některé scény jsou přímo okopírované z původních dílů Červeného trpaslíka.Rozhodně je to ale hezký snímek a pro mě jako skalního fanouška :) bylo příjemné shlédnout nové zpracování tohoto skvělého seriálu .

Pokémon (1997) (seriál)

I když si jej z dětství pamatuju jako nejoblíbenější seriál a i když je mezi i staršími dětmi stále proslulý a oblíbený, má od vás na těch to stránkách velmi nízké hodnocení. Dovolte mi s vámi nesouhlasit. Ano, přiznávám, že je spousta dílů a skládám poklonu tomu, kdo je viděl úplně všechny, ale každý dílů toho to seriálu je poutavý a každý v něm najde zalíbení. Není skvělé, že je seriál, co se neomezuje pouze na chlapce nebo na dívky? Pokémoni ovlivnili spoustu menších i větších dětí, a stále ovlivňují. Věřím, že každý kdo viděl aspoň pár dílů, by je rád chytil všechny.