• Reality-TV

TOP STAR (2010) (pořad) odpad!

Načo hodnotiť takéto, napadlo ma slovo "geňoviny", keď všetci veľmi dobre vieme aké hodnotenia si zaslúžia. Šup, nakukne pani Bartošová, Mojsejová, Stašová či Ridi a rovno pekne rýchlo skĺzne do hnusného odpadu, nič iné si ani nezaslúžia. A čo tu napísali VIP? Súhlasím majú pravdu - VIP odpad. 1% (za všetky tie rozosmiate tváričky) odpad!

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Miley Cirus vo svojej životnej úlohe. Hannah Montana ju skrátka preslávila. To je asi jediné pozitívum (aj to neviem, či to pozitívum je) na tomto seriáli. Inak je v ňom všetko trápne (až na pár svetlých scén). Všetky postavičky sú "vycerené", a celé to je tak umelé, že viac už ani nemôže byť ... A ľuďom sa páči. Celé FAILURE. Áno to slovo to celé vystihuje :) 5%

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Panelák je obrovský seriál, a to naozaj doslovne. Pozerá ho mnoho ľudí (a každý deň sa stáva súčasťou ich života), a tí vôbec nevedia, že takýchto amerických seriálov je viac než dosť, svojím spôsobom v Amerike je oveľa viac lepších seriálov. Ďalej v ňom hrá príšerne veľa hercov (v podstate takmer väčšina slovenských hercov :) ) a začína mi to veľmi liezť na nervy. Prvé časti boli ešte ako-tak schopné, bola tam fakt výborná zápletka. Ale teraz už to je priemerný, miestami až podpriemerný a komerčný seriál. Ako dobre, neodsudzujem ľudí, ktorí ho pozerajú, ale ja každý deň strácať čas nebudem týmto seriálom ...

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Smotánka je program, ktorý majú pozerať tí ktorých to baví. No nič to nemení na fakte, že je to maximálne nevkusný, umelý, zbytočný program, ktorý určite pozerá(va)ť nebudem. Judínyová využíva všetko, aj úplne najmenší prešľap nejakej "osobnosti" - ak sa tam nejaká ozajstná aj objaví. Viac dodávať nebudem. 0%

Titanic II (2010) odpad!

Načo, prosím vás ešte raz načo sa robí dvojka megaúspešného filmu, ktorá mu len zníži renomé? Vážne, aký to má zmysel? Je to robené len pre peniaze, a bohužiaľ je to aj veľmi vidieť. Ale koniec koncov ľudia na tom zbohatli, no a aspoň jedno plus pre tento nie úplne vydarený film.

Malí krotitelé duchů (2007) odpad!

Ach, tak tento film je veľmi divný. Pre deti možno áno, keď sa im páči prosím - pozerajte ho. Ale mňa vôbec nezaujal, dokonca ani tie vtipy (ktoré boli tak trápne, že boli až vtipné a to bol asi aj cieľ tvorcov) môj postoj nezmenili. Aj to, že hrdinovia majú podobný vek ako ja nezmenilo môj postoj. No fakt SORRY, nepomôžem si, uľaví sa mi len keď dám odpad.

Noc v ráji (2012) (pořad) odpad!

FUJ! Na toto sa naozaj nedá pozerať. Ako sa dá pozerať na Járovú a Plačkovú? ZLÉ:(, najhorší program, ktorý dala JOJ-ka do éteru. Otrasné, hrozné, príšerné ..., inak sa to nedá vystihnúť. A myslím si, že "kingik" to pomerne pekne vystihol. Kto vlastne nedal odpad :) ?

Experti (2013) (seriál) odpad!

Nehnevajte sa, ale dať takýto program do éteru je úbohé. Príšera, kto sa má na to dívať. Ako urobiť gadža, blbšia pointa asi ani nie je. Vážne, takýto seriál obrovská strata času. Dobre párkrát sa nad tým dá zasmiať ..., takže odo mňa odpad. MUHAHA!!

Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (pořad) odpad!

Ako sa má človek dívať na to, ako rozhadzuje nejaká rodina peniaze? Alebo na to, aké príšerné brbty robí Carmen? Či ako rozmaznávajú deti? Ale čo sa stane keď príde kríza, aj potom budú tak rozhadzovať? Program bez pointy, kto ho sleduje je na úrovni tých, ktorí v ňom účinkujú. No aby to nebol odpad odpadov našiel som si jedno pozitívum :). Je to celkom zábava pozerať sa na to, ako muž tvrdo maká a ako sa na neho žena pozerá. To je naozaj komické. Áno, máte pravdu! Takto sme dopadli.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Otrasné. Jednoducho kto sa má pozerať na to, ako tí ľudia majú niečo čo je zmyslom ich života (všetci viete o čom vravím). No a keď to má sledovanosť tak je to zas a znova len úbohosť slovenského národa, ktorý klesá na úroveň tejto reality šou. Takže úplne jasný odpad! A aj keď si šetrím odpady len pre najhoršie programy som tomuto programu udelil odpad s čistým svedomím a nehanbím sa za to.