Ulice (2005) (seriál) odpad!

Utrpení,které snad nikdy neskončí, jenom Nova si myslí,jak to strašně oživuje novými tvářemi...trapné

Vlkodlak (2010)

Velice potěšující tvorba. Dobré brutální scény a nádherná temná atmosféra staré Anglie. Až na pár nudných scén a takového pomyslného převzetí žezla na konci ve vlkodlačení,je to dobrý film :)

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Moje první dětská láska byl Antonio Banderas právě v Zorrovi a ať si říká kdo chce,co chce, pro mě je to jeden z nejlepších filmů dětství a i když se na to koukám teď a vidím v tom nějaký nedostatek,prostě to neřeším :) Pro mě to napořád zůstane film,který má v sobě vše, dobrodružství,akci a lásku :)

Andaluský pes (1929)

Jedno z nejpodivnějších věcí, co jsem kdy viděla, ale svojí "nepochopitelností" a surrealistikou mě to uchvátilo...

Little Ashes (2008)

Film velice dobře natočen, dokonce jsem trošku změnila názor na Dalího. Pattinson v hlavní roli byl stejnýho výrazu jak Stmívání, bez pocitů a nějak extra mi ani nepřišlo,že se do té role vžíval. Jisté scény mě velice "překvapily" a evokovaly ve mě vzpomínky na film Zkrocenou hora

Basquiat (1996)

Rozhodně velice zajímavé :) Překvapil mě výkon Davida Bowieho v roli Andyho Warhola :) Při pár scénkách jsem se i zasmála..

Wrestler (2008)

Měl to být film na nudný večer a nic moc jsem od toho očekávala, přece jen,nemám filmy ze sportovního prostředí ráda,ale to je fenomenální kousek a pan Rourke to zahrál kurevsky dobře !! Plně doporučuji!!!

Hanebný pancharti (2009)

Ohromenost....dobrá zápletka a i když je to válečný film, byl tam vidět zásah Tarantina. Po dlouhé době film, který mě vážně zaujal :)

DonT Stop (2012)

Tento snímek mě překvapil, na české poměry, to bylo velice uspokojivé. Naposled jsem podobný pocit měla při sledování Občanského průkazu. Musím vyzvednout i soundtrack. Za mě ****