Mlčení jehňátek (1991)

Úžas, potkat pana Hopkinse jako doktora Lectera asi mám hodně stažený půlky, tento film byl úžasný, napnutá jsem byla od začátku do konce a rozhodně stojí za zhlédnutí :)

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Když pominu prvních deset minut a budu hodnotit pouze konec, tak ej to asi nejlepší díl z celé ságy....ovšem není nad ten pocit, že je tohle poslední díl :D

Rodinná pouta (2004) (seriál)

Česká vynalézavost a kopírování, je opravdu k popukání a pokud se na tento český počin koukáte ožralí nebo pod vlivem marihuany,nasmějete se jako blázen...za takovou sračkoidní blbost,alespoň zasloužená hvězdička. Přece jen hysterická Dana Morávková něčemu korunu nasadit musela :D

Báječní a bohatí (1987) (seriál) odpad!

Kravina,kterou mě trýznila matka,když jsem byla nemocná.....

Matrix (1999)

Nelíbí, nejsem fanynka sci-fi a rozhodně příznivce tohoto filmu a neodsuzuji. Zpomalené záběry a rádoby moderní Star trek kostýmy oceňuji dvěma hvězdičkami

Nespoutaný Django (2012)

Nejlepší Tarantinův film pro mě bude Pulp Fiction, ovšem toto je hodně dobrý počin, který nepostrádá napětí a Tarantinovskou brutalitu, scéna s "ku klux klanem" byla úžasná, ale najdou se i jisté pasáže,které bych trošičku upravila. Jako veliká fanynka Quentina,ale nemohu dát jinak než za pět hvězdiček :)

Draculovy nevěsty (1960)

Tohle se trošku nepovedlo...zuby jak šavlozubý tygr, nechci nic vyčítat,alespoň role staré baronky (matky) je asi nejlepší pro mě...Jinak nejvíce kýčovitá scéna mi přijde v tom mlýně,kde udělají z lopatek obří kříž.

Méďa (2012)

Zklamání, čekala jsem více. Byť mluvící plyšový méďa s bongem vypadá roztomile..to ovšem kvalitu filmu jaksi nevyzdvihuje...ke konci jsem myslela,že je to blbej vtip...jen jednou mi zacukaly koutky,asi humor dnešní generace přestávám chápat.

Svatba upírů (1993)

Mě se tento film líbí, zvláště kvůli úžasnému výkonu pana Preisse, možná to není nejlepší horor,ale koukat se na to dá...a navíc upír Roman je velice povedený. Jediná věc,která se mému oku příčila byla Iveta Bartošová....

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Začátky ušly,ale poté co producenti zabili půlku herců a dali tam nové...je to děs,který dvakrát do týdne otravuje naše televizní obrazovky.