Hyena Road (2015)

Že srát se do islámskejch čmoudů a ještě si je pak tahat domů je největší chyba která se v novodobé historii stala, to dnes už ví každej kdo nemá palici totálně vypatlanou globální propagandou a kdo není liberálně demokratickej retard typu např. mladýho Stropnickýho. 'Hyena Road' není vůbec špatnej film co se týká děje a spádu. Ale co jsem si uvědomil mimo to je fakt jak monstrózní, nákladná a zbytečná je celá snaha zavádět západní demokracii v místech kde vládne středověk a náboženská totalita. To že se tak děje je jen důkaz že západní civilizace je už tak morálně i finančně zkorumpovaná že si s úsměvem uřízne větev pod vlastním zadkem.

24 hodin (2001) (seriál)

Kvalita jednotlivých sérií se liší, mě ze všech nejmíň bavila první série. Nicméně celkové považuju '24' za nejnapínavější akční seriál, kdy superhero Jack Bauer systematicky ničí klasický zmrdstvo ze všech koutů světa, at' už jde o rusáky, chinks, arabský čmoudy, negry, průmyslový mafiány, a ještě stihne vyčistit zkorumpovanej americkej government a CTU a FBI. Prostě když člověk dělá svoji práci s láskou, tak se to někde odrazí. Zajímalo by mě jestli někdo čte ty neskutečně dlouhý komentáře co tu někteří pomatenci pracně plodí. 8-p

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Oscar pro Olwen Catherine Kelly za tu dobu bez hnutí na pitevním stole...;-)..jo, a závěr mě nezklamal, prostě další zářez na pažbě a jede se dál..

Zkratky ke štěstí (2003)

Takovej hezky zbytečnej film. Skoro stejná píchovina jako 'Meet Joe Black'.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Clint asi vykřesal z toho matroše maximum, ale ani tak to nestačí na pořádný drama. Mě přišel nejzajímavější závěr vyšetřování události. 3.5

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Tak tohle mě nevzalo, a hlavně mě iritovala příšerná hudba....asi jako kdyby v sci-fi clicku hrál celou dobu Radeckýho marš!

Bitva v Ardenách (1965) odpad!

Miluju válečný filmy, ale tohle je tak špatný že horší už to bejt nemůže. Aneb jak Fonda a Shaw zachránili bitvy, ale nemohli v žádným případě zachránit film. Připomnělo mi to fotky z nějakýho českýho reenactment (kurva to je slovo) bitvy z WWII - jezdil tam nakamuflážovanej trabant s přimontovaným rejčem a krumpáčem na kapotě a hrál německý terénní vozidlo - takže asi tak....

Doznání (1970)

Orwell - 1984 v reálu. Knihu jsem kdysi ještě za komoušů četl v samizdatu, od filmu jsem moc neočekával. Byl jsem překvapen jak to frantíci zmákli. Sice to nemá českej feeling, ale jinak to sedí. Škoda že se Old Joe nedostal už dávno předtím Adolfovi do spárů....věčná škoda!