• Fantasy
  • Romantický

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

v rámci českých seriálu bych to určitě zařadila do té lepší půlky, ale spíš někam ke konci seznamu, prvnímu oddělení nesahá ani po kotníky

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

obecně kriminální seriály dvakrát nemusím - ať ty české nebo cizí, ovšem tenhle...nemám slov, případy známé i méně známé, super zpracování a jako bonus sexy Filip Blažek :) řadím ho mezi top seriály z české tvorby vůbec

Mocný vládce Oz (2013)

film "vypadal" velmi pěkně, ale to je tak všechno...je to možná jenom moje osobní záležitost, ale nepřišla jsem na chuť Ozovi ani v knižní podobě ani v žádné filmové. Opravdu jsem se snažila, ale nějak mi to nejde :)

Křídla Vánoc (2013)

od českého filmu moc neočekávám a tento kousek mile překvapil...mám ráda Vicu, hudbu a Prachaře, tudíž jsem odpustila Krajča (nevím, jestli mi vadí on anebo jeho postava) a velmi "nedotažený" konec...

Křižovatky života (2013) (pořad)

nemůžu si pomoct, ale dokument?! to snad ne (příběhy nejsou zase tak špatné, ale zpracování amatérské)

Turbo (2013)

nemyslím, že by to byl úplný propadák - tam letos řadím Planes - tohle ještě jakž takž šlo, s vtipnými momenty i pro dospělé, s dojemnými chvilkami, ale celkový dojem je průměrný...ovšem líbí se mi film jako platforma reklamy, čeští tvůrci by se mohli učit, velmi nenucné ale velmi "masírující" - hned bych si došla koupit notebook firmy HP :)

Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

souhlasím s názorem, že by pouze stačila partička na ostrově z jídla :) za tu skvělou jahodu ****, jinak vcelku o ničem a promrhaný potenciál všech sushi ovcí, zelených pasažérů a jenom rajčat... (zajímalo by mě, jestli jsem byla sama, kdo měl po kině chuť na pořádné taco :D )

Diana (2013)

nebuďme příliš krutí k lady Di, film je to jako každá jiná, průměrná lovestory, schrnula bych to jako jednou a stačilo...

Pár nenormálních aktivit (2013)

místy to bylo opravdu vtipné, rozhodně daleko lepší než Scary Movie...Paranormal Activity mě nebaví, bisexuální duch tady mě bavil o dost víc :)

Sexuální praktiky pozemšťanů (1999)

české verzi dost přidává komentář pana Čecha, jinak je to příběh, u které jde očekávat jak se bude vyvíjet a končit, nic složitého, nic náročného, občas padné vtipný komentář nebo glosa, nemůžu ale filmu vytknout, že by mě nebavil, takže se dá říct, že účel splnil dokonale :)