Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Idealni je na tenhle dil uplne zapomenout. Vse co kdy davalo v MIB smysl tady neni.. herecky vykony tragedie, vtip.... no zadnej a celkove nahradit lidi ktery tomu delali jmeno za herce cose sem vubec nehodi... jako 18% kdyz jsem jeste hodne milej.... tohle se fakt nepovedlo!

Alpha House (2014)

Ja davam jednu hvezdu asi fakt jen za ty kozicky jinak to bylo docela dost spatny..

Adoration (2013)

Cerverna knihovna v tom nejhorsim podani a jeste totalne na prd zpracovana..

And Now a Word from Our Sponsor (2013)

Vlastne ani poradne nevim co melo byt ustrednim motivem filmu, zda vtiravost televiznich reklam a utok na populaci jako takovou, pribeh matky a dcery nebo rozlozeni myslim ustreniho hrdiny (Bruce Greenwood) ktery hraje vcelku fajn ale celkove se to hrozne tahne a ani ustredni padouch tomu nic neprida. Osobne je to jen takove povidani po kterem nezustane nic, clovek jen na hodinu a pul sleduje pribehy ktere uz videl v ostatnich filmech a nic noveho neprinasi takze za me 3/10

Černá listina (2013) (seriál)

Pilotni dil zaujal, zaujal velice takze kdo vaha at se koukne! Troska neco mezi krizencem hanibala a Sprinter cell.. 90% za prvni dil

Daglicht (2013)

Film ma pomalej rozjedz a i stred takovej loudavej ale konec je famozni! 7.5/10

Empire State (2013)

Ten kdo delal ten plakat by mel dostat prez drzku - Emma je ve filmu asi 2 minuty a Dwayne asi 6 tak nevim proc matou divaka hnedne na uvod a ackoliv to bylo dle skutecneho pribehu tak takle hodne slabe drama uz jsem dlouho nevidel - tady se to komplet nepovedlo. 2/10

Goddess (2013)

Vcelku povedena zalezitost, vtipne, heceky prijene a docela svizne to utece, sice to neni buhvi jakej film, ale ve sve kategorii mozna i na lepsi nez 3z5. Nebyt asi dvou scenek kde to bylo primo zabite americkym stylem klise tak urcite za 4 takze za 3 a bavil jsem se. Pustit to doma rodince nebo zene tak clovek neudela chybu..

Het vonnis (2013)

Zajimavej kousek upozornujici na proceduralni chyby v procesech. 7.5/10. Seversky rukopis a ponura atmofera, myslim ze se to vcelku povedlo.