• Thriller

Baletní střevíčky (2007) (TV film)

Vzhladom k tomu, ze temou filmu je moj milovany balet - je to pre mna urcita zaruka kvality :-)))

Čára za minulostí (2001) (TV film)

Celkom fajn fimik ako oddychovka - ale zda sa mi, ze nametovo je to tak trochu kopia filmu pani Winterbornova...

Ukradená identita (2004) (TV film)

Vybornny fil, dobry napad, namet a ocenujem perfektne herecke obsadenie... Herecky koncert Anabelly spolu s Kimberly !

Protivný sprostý holky (2004)

Krasne vykreslenie ludskych charakterov aj ke miestami trosicku strelene ... V slovenskom dabingu Zuzka zase hviezdi, ako vzdy !

Still Small Voices (2007) (TV film)

Hoci velmi nemam rada filmiky tohto typu - musim sa priznat, ze ma tento ako jeden z mala sci fi, prekvapil svojim pomerne normalnym koncom :-) Miminku Kuzyk, poznam z Lost And Delirious a z mojej milovanej Kontrarozvědky, takze som rada, ze sa znovu niekde objavila !

Dr. Vegas (2004) (seriál)

Super vecicka, fajn prostredie, dobre obsadenie ... Roba Lowa som poznala iba zatal ako senatora McCalistera z Brothers And Sisters ma doslova ako lekar telom aj dusou fakt milo prekvapil :-) Slovensky dabing je super. A Saru Lancaster, ktoru dabuje Zuzka Porubjakova som zase poznala iba ako Medison z Everwoodu, kde Zuzka dabovala moju milovanu Amy (Emily VanCamp) takze bolo zvlastne - ze si Zuzka dabovala svoju vlastnu protivnicku .... Pretoze ten, kto pozna Everwood urcite vie o "vojne" Amy versus Madison :-) Inak supeer !

Asterix a Olympijské hry (2008)

Uzasny filmik plny super ceskych vtipnich dialogov a kedze milujem Alaina Delona tak je logicke, ze mojou najoblubenejsou postavou celeho filmu je Julius Cesar, na ktorom sa mi najviac pacilo - ze si dokazal robit "srandu" sam so svojej legendy ... A velmi fajn napad bol aj pospominat casti Delonikovej filmografie a perfektne ich zakomponovat do dejovej struktury. Skoda, ze nemozem hodnotit vyssie !!!