Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)

Hodnotím obě řady. Asi jedno z nejlepší anime(řekl bych i seriál), které, jsem kdy viděl. Příběh velmi kvalitní, postavy vynikající, dabing charakterů na nejlepší úrovni, hlavně ústřední dvojka: Jun Fukuyama a Takahiro Sakurai. Velmi kvalitní konec. Stylizace pěkná. Rychlé tempo a přísun informací = náročné na pozornost. Hodně zvratů v ději = nevíte co bude(stane) za půl hodinky. Ohromné množství vedlejších postav cca 20-30 lidí. Viděno dvakrát rozestup dva měsíce. Doporučuji všemi deseti, ale ne jako oddychovou činnost, a není to pro děti, ale na první pohled to může vypadat(ano myslím MECHA souboje a školní prostředí).

Code Geass: Hangjaku no Lelouch - R2 (2008) (série)

Červený pás (2008)

Kvalitní film. A i zajímavý scénář = nečekal jsem kam se děj bude ubírat.

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

Má oblíbená parodie. Skvělý herci, herečky, kteří jdou v dnešní době na onen svět, a žádná dnešní nová herecká elita nevzniká...achjo.

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Díl první 75% Díl druhý 70% Díl třetí 75% Ve mě to zanechalo kladný dojem a na české poměry jsem překvapen.

Dalkomhan insaeng (2005)

Kvalitní film - bohužel méně kvalitní scénář.