Thor (2011)

nemozem si pomoct ale mna to vobec nenadchlo...

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011) odpad!

tento film je tak strasne trapny ze sa z neho neda urobit ani parodia :D od zaciatku do konca to bolo trapne, trapny dej, trapne efekty a este trapnejsie herecke vykony (tie boli najtrapnejsie zo vsetkeho). nevedela som ci sa mam smiat alebo plakat, ale rozhodla som sa teda smiat. ani sa necudujem ze to dostalo zlatu malinu :D

Alenka v říši divů (2010) odpad!

ja neviem co na tomto filme vsetci vidia! je to sterlna disneyovska.... (som dama tak sa nevyjadrim :D)

Panna nebo orel (2010)

tento film musite pozerat s nadhladom aby ste sa dobre pobavili :)

Sherlock (2010) (seriál)

Ako vždy som si prečítala niekoľko negatívnych komentárov a celkom ma pobavilo že každý druhý napísal že Sherlock(2010) vykráda House M.D.(2004). Rada by som ako protiargument povedala že House M.D. je inšpirovaný práve klasickými príbehmi Sherlocka Holmesa, takže o vykrádaní jedného seriálu druhým by sa tu asi ťažko dalo hovoriť keď majú rovnakú predlohu. Mne sa nový Sherlock páči, novodobé prostredie mi nevadí, Benedict Cumberbatch je dobrý herec, Moriarty je totálne nesympatický ale tak to asi malo byť :D jednoducho celková spokojnosť z mojej strany.

TRON: Legacy 3D (2010)

Sorry ja viem ze za tento komentar ma bude strasne vela ludi neznasat, ale aj tak :D Tomuto filmu by som dala najradsej odpad. Jednu hviezdu davam za hudbu a dalsiu za pekne prevedenie, ale inak je to totalna sracka rovnako ako jeho predchodca. Dokonca ani na seba normalne nenadvazuju. Ich spolocnym rysom je ze su to priekopnici vo filmovych technologiach danej doby. Mne to ale nestaci. Pribeh je totalna kravina, ktora sa snazi hrat na nieco viac. Herecky vykony su pre mna nedostacujuce. Koniec filmu ma poriadne nastval, ked na konci vyjde program (olivia wilde) do normalneho sveta a ma normalne telo a normalne v nom dokaze existovat. Tak to ma fakt zabilo. Tymto si to ten film u mna uplne pokaslal.

Tupíři (2010)

kto nevidel twilight, ten tento film nepochopi... nieje to dokonale a sem tam to zavana uplnou trapnostou ale vzdy lepsie ako povodna predloha :D

Živí mrtví (2010) (seriál)

Prva seria : super, bavi od zaciatku do konca, dobry dej aj efekty. Druha seria: uplna sracka plna prazdnych kecov, ktore asi nemohli zniest ani herci a preto hrali tak otrasne. vazne to nepozerajte ak sa nechcete unudit k smrti. ku koncu to uz nabere trochu tempo tak sa mi to podarilo dopozerat do konca. Tretia seria: zachranuje serial z tej srackovej druhej serie celkom slusne. o dost lepsie nez dvojka, s dalsimi seriami som zatial spokojna. snad to nepokaslu :D

Avatar (2009)

hlavne postavy mi neuveriteľne prekážajú rovnako ako pri titaniku, ale aspoň to malo celé príjemný vizuál.

Hannah Montana (2009) odpad!

neznášam tieto disneyovske sračky....